Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normális, intelligen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális, intelligens férfiakkal ismerkedni? 24/N

Figyelt kérdés
Olyan reménytelennek tűnik ez az egész. Sehol se lehet kb.

2021. aug. 16. 11:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Normális, intelligens NŐként bárhol találhatsz ugyanilyen FÉRFIt. Buta, beképzelt, elkényeztett, nulla személyiséggel rendelkező pitsaként valóban sehol nem találsz FRÉFIt, max hasonló fiúkát.
2021. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Napi női "nincs normális férfi a világon" rinya.


Ha találnál is átnéznél rajta, hagyjuk ezt.

2021. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ hogy mit takar nálad a normális?Mert mindenkinek változó igényei vannak,így nehéz válaszolni is a kérdésedre!De ha nyitott szemmel jársz akkor kb bárhol is találhatsz!
2021. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ilyen körökben mozogsz akkor te sem vagy az.
2021. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Van normalis pasi, csak nektek nem kell, vagy 1-1 indokkal szo nelkul torlitek.


Van normalis csaj, csak a tobbseguk elkelt.


Igy maradnak azok a nok, akik tulvalogatnak es akkor is szo nelkul lerendeznek, ha az egyik szemoldokod feljebb van, mint a masik...

2021. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy rakat ilyen "pasi" van, csak vagy nem veszitek észre őket, vagy ha igen, akkor elkönyvelitek, mint "jó barát".
2021. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Kb normális vagyok a magam szerény véleménye és a környezetem szerint. Én azt látom hogy nők egyszerre akarnak ismerkedni és megközelíthetetlen, biztonságos burokban élni. Tehát ha megkérdezek pár lányt vagy olvasgatom itt a gyakorin a kérdéseket akkor ezeket hallom:


-utcán, tömegközlekedésen, nyilvános helyen ne menjél oda, ne zaklasd

-könyvtárban, kávézóban, közösségi tereken kikapcsolódni akar, vagy vár valakit,vagy tanul, ne zaklasd

-buliba szórakozni mennek, nem elsősorban pasizni, ne zaklasd

-kollégánál ne kezdeményezz mert kínos lehet, ha más munkahelyen látod ne zavard munka közben

-tinderen biztos csak d.gni akarnak, inkább nem is válaszolok senkinek


No én elég tipikusan ezekkel szoktam találkozni és értem, hogy kellemetlenek a zaklató creeperek csak nehéz úgy ismerkedni ha igazából sehol sem nyitottak rá elvileg. (Gyakorlatilag azért úgy látom, hogy ha bejössz a lánynak akkor bárhol nyitott lesz rád) 25/F

2021. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%

Én pedig azt látom, hogy a legtöbb mai fiatal lány (18-24 körül) egyszerűen totál üres. Nincs személyiségük, nincs bennük semmi azon kívül, hogy jól néznek ki. A szinte tökéletes külső a legtöbbnél üres belsőt rejt. Szerintem ezért is vannak sokszor irreális elvárásaik a férfiak felé, hiszen ha már nekik nincs semmijük valhogy kompenzálni kell ezt a dolgok. (ez pedig a férfi feladata lesz).

Elszállt igények, kizárólag külsőségek számítanak, borzasztó mértékű egoizmus és mellé abszolút nulla személyiség és egyediség jellemző manapság. Tisztelet a kivételnek, de ők 99%-ban foglaltak és normális kapcsolatban élnek.

2021. aug. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

17


ne is mond XD megy a fetrengés, hogy hol a pasi, de SEHOL nem lehet ismerkedni, mert SEHOL nem akarják...ja, de max a kocsmában, de ott ne számíts normális kapcsolatra


18


25 felett is ez van

2021. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemeken.
2021. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!