Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda nőként van esélyem ápolt, legalább átlagos intelligenciájú, normális férfit találni?

Figyelt kérdés

Életemben eddig csak egy pasi "állt le" velem, akinek a viselkedésével és az alapvető higiéniájával is gondok voltak. Én kezdeményeztem, és persze neki sem tetszettem igazán, de egy darabig beérte velem.


Mennyi esélyem lehet olyan férfit találni, aki nem hanyagolja el magát teljesen, valamint képes partnerként, és nem alsóbbrendű lényként kezelni egy kevésbé szép nőt is? Nálam soha nem kezdeményeztek, de én azért párszor finoman próbálkoztam, és a fenti törteneten kívül soha nem jött össze semmi.


2022. máj. 9. 14:28
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
77%

"Az ember ugyanis 5-ször szebbnek látja magát, mint amilyen valójában:"


A férfiak általában túlértékelik magukat, a nők meg alá. Nem csak kinézetben, hanem más területeken is.

2022. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Pedig ez igaz, én is szebbnek látom magam, mint amilyen mások véleménye alapján vagyok. Nagyon rég olvastam erről az "5× szebbnek látjuk magunkat" jelenségről, szóval ennek tudatában, és mások visszajelzései alapján tudom kijelenteni, hogy valóban nagyon ronda vagyok.
2022. máj. 9. 16:15
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

#29: Ezt úgy gondoltam, hogy nekem nem szép a bőröm, régi hegek miatt. De jól tudok sminkelni, ami ezt jól eltakarja. Az arcformám sem szép, azon is javít a smink. Aki tud sminkelni az jó sokat "csalhat vele". De ha lemosom a sminket, mindjárt kiderül az igazság. Az más dolog ha te a smink alatt is szép vagy.

Itt egy példa hogy mit lehet elérni sminkkel (igaz hogy ezek idősebb nők)

Szerintem a pasik nagyot néznek ha ők lemossák a sminket.

#23 vagyok


https://www.youtube.com/watch?v=yJCGw4Juo5M

2022. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Én ocsmányként már feladtam. Nagy igazság van abban amit a sokan írnak. Ha ápolt, igényes vagy, csinos ruhákban jársz, nőies vagy és szép a bőröd, van esélyed. Na én az utolsót buktam betegség miatt. Én a torz, felejtős kategória vagyok. Jómagamnak sem lenne gusztusa egy hozzám hasonló úriemberhez, mert ez sz@r kifejezetten undorító.

Olvastam én már itt olyan kérdés/válaszokat,amik alapján vannak akik hasonló cipőben járnak.

Mindenki tegye a szívére a kezét! Azért van az a kategória, amire azt mondjátok, hogy bottal se... Legyen bármilyen jófej, intelligens stb.. stb... az illető.. Nemde?

A nyakamat rá, hogy te nem ilyen vagy! :)

2022. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
68%

#34


Szerintem meg csak az a kérdés, hogy te hajlandó vagy-e rondákkal leállni a szintedről. Mert még akár pénzben is merek veled fogadni, hogy te szinteden levő ronda faszid lehetne. Tindert próbáltad már (élve a feltételezéssel, hogy nem a felső 10% kell neked is persze)?

2022. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
83%

Kedves 35.Válaszoló.Persze,próbáltam.

De öreg vagyok én már a Tinderhez :D Ahogy vénül az ember, egyre inkább rájön, hogy ez a hajó elment. Semmire nem megyek a belső értékeimmel kb. Azt pedig már kifejtettem, ha egy ilyen manus próbálkozna, mint amilyen én vagyok.. Hát... Talán ezen kéne változtatnom, de mivel magmat is undorítónak tartom, nem fog tetszeni ő sem. Amúgy nincsenek irreális szempontjaim.

Szóval magamat kéne elsősorban elfogadni, de kb erre nulla esélywm van.Néha rükörbe is kell nézni.

2022. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

#36


Nem tudom hány éves vagy, 40 fölött már valóban kevesebben vannak Tinderen, Elittársat szokták még jónak mondani, mert ott mindenkinek kötelező valami bagatell összeget fizetni. Nem akarok a "rondaságod" súlyosságáról vitázni, de még ronda nők is elkelnek simán. Pl. van az a Mosolyka nevű lány meg Illés Fanni paralimpikon, utóbbi arca mondjuk átlagos, de mindkettő születési rendellenességgel született mégis leakasztottak valakit és ránézésre egyik se szart.

2022. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Ezek a nők hozzám képest gyönyőrűek. Persze biztosan vannak olyanok, akik az ilyen testi fogyatékosságot is visszataszítónak tartják.Speciel engem nem zavarna
2022. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
51%
38 szerintem tudom ilyen problémára gondolsz de ha rád írnak akkor annak te örülsz? tegyük fel olyan aki erősen átlag alatti de nem bőr hibás?
2022. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
51%

"senki nem kezdeményez nem ad esélyt"....

se nekem azért nem írtok vissza és ki tudja mennyi privátot kaptatok még.

2022. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!