Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda nőként van esélyem ápolt, legalább átlagos intelligenciájú, normális férfit találni?

Figyelt kérdés

Életemben eddig csak egy pasi "állt le" velem, akinek a viselkedésével és az alapvető higiéniájával is gondok voltak. Én kezdeményeztem, és persze neki sem tetszettem igazán, de egy darabig beérte velem.


Mennyi esélyem lehet olyan férfit találni, aki nem hanyagolja el magát teljesen, valamint képes partnerként, és nem alsóbbrendű lényként kezelni egy kevésbé szép nőt is? Nálam soha nem kezdeményeztek, de én azért párszor finoman próbálkoztam, és a fenti törteneten kívül soha nem jött össze semmi.


2022. máj. 9. 14:28
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
#10: ha nem szellemi fogyatékos, nagyon szuperül ki lehetne kupálni őt is.
2022. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

"Egészséges mértékben" vagyok ronda, nem úgy, mint a linkelt emberek. Megvannak a végtagjaim és a fogaim is, nincs komoly bőrbetegségem stb. A volt "pasim" szintén nem nézett ki sérültnek, csak erősen átlag alatti adottságokkal rendelkezett és még el is hanyagolta magát.


Gyereket egyébként nem akarok, nem örökíteném tovább a génjeimet, de attól még egy társra vágynék.

2022. máj. 9. 14:52
 13/43 anonim ***** válasza:
93%

#12


Ha jobban néznél ki, mint a linkelt emberek, akkor NEM vagy ronda.


Épp most akartam linkelni igazi igazi ronda nőket, de most már kb. tudjuk mi a helyzet.

2022. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
#12: na de mi az az "egészséges mértékben ronda"? Mi az, ami elrontja az összhatást?
2022. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Itt is vannak rondák, szerintem pár 50-es rokkantnyugdíjas már írt is neked. Hajrá!


Amúgy meg ronda faszid annyi lehet, amennyit csak akarsz. Tinderen te is tele lennél találattal, ha elfogadod, hogy nem válogathatsz rondaként.

2022. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és elnézést kérek, hogy meggyanúsítottalak azzal, hogy incel pasi vagy. Erre felé ilyen stílusban kb. ők írnak.
2022. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
A 16-os kommentet én írtam: 1,5,7,10,13-as válaszoló.
2022. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember aki azt mondja magáról h ronda, igazából csak kib . szottul igénytelen.


Nők pl. akkor mondják ezt, amikor nem sminkel, nem festi a 24 évesen már őszülő haját, nem tud csinos nőies ruhákat felvenni, és kövér, mert lusta sportolni.

Olyan lányt én még nem láttam aki arcra annyira csúnya lett volna hogy a smink meg az előnyös alak se segített rajta. Persze vannak ilyen fogatlan romák a Blahán, de így ismerősi körben egyet se ismerek, pedig van egy-két csaj aki arcra elég csúnya szegény sajnos.

2022. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nagyon ronda vagy ahogy írtad, akkor szerintem csak akkor van esélyed ha sok pénzt költesz magadra, pl. arc- és testkezelések, fodrász, kozmetika, ha jobban nézel ki tőle akkor póthaj, pilla, esztétikus smink, előnyös ruhatár stb. És emellett olyan helyekre kell járni ahol intelligensebb férfiakkal tudsz ismerkedni akik neked is szimpatikusak.

Olyanokat mindig fogsz találni akik szexre akarnak "használni", de gondolom egy normális párkapcsolat lenne a cél.

Én sem vagyok szép, ezért már évekkel ezelőtt megtanultam ezzel együtt élni. Az ember alapvetően társas lény, de az is igaz, hogy ha nagy az akaraterőd akkor mindent meg lehet szokni (egyedüllétet).

Neked azt tanácsolom hogy ne add fel (mint én, mert nekem ez már így jó), ha elég időt és energiát ölsz bele, akkor biztos hogy találni fogsz valakit aki neked megfelelő. Ha nem jársz társaságba, emberek közé, akkor nyilván kevesebb lesz az esélyed.

Vannak barátaid? Olyanok akik be tudnának mutatni, minél több embernek. Szoktál eljárni szórakozni? Mert csak akkor találhatsz valakit ha te is teszel érte.

2022. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy fotót hajlandó vagy küldeni magadról privát üzenetben? Elég kritikus 30-as férfi vagyok, így ha esetleg őszinte véleményt elfogadsz és mersz fotót küldeni, akkor küldhetsz. Azért nem írtam privát üzenetet, mert nem ismerkedési szándékkal kérdezem.
2022. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!