Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda nőként van esélyem ápolt, legalább átlagos intelligenciájú, normális férfit találni?

Figyelt kérdés

Életemben eddig csak egy pasi "állt le" velem, akinek a viselkedésével és az alapvető higiéniájával is gondok voltak. Én kezdeményeztem, és persze neki sem tetszettem igazán, de egy darabig beérte velem.


Mennyi esélyem lehet olyan férfit találni, aki nem hanyagolja el magát teljesen, valamint képes partnerként, és nem alsóbbrendű lényként kezelni egy kevésbé szép nőt is? Nálam soha nem kezdeményeztek, de én azért párszor finoman próbálkoztam, és a fenti törteneten kívül soha nem jött össze semmi.


2022. máj. 9. 14:28
A kérdező szavazást indított:
Esélytelen, egyedül fogsz meghalni
Van esély, válaszban kifejtem, hogyan
27 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
29%
A szókészlet alapján ezt a kérdést egy incel pasi írta ki.
2022. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
79%
Jómódú nyugati átlagpolgárnak megfelelő ápoltsági szinttel (haj, kozmetika, torna, testápolás) és ízléses öltözködéssel lehet rá esélyed. Tehát hogy mindig tiptop formában legyél. Plusz nyugodt magabiztosságot ("büszke vagyok magamra" érzés) sugározzál mindenütt, ahol csak megjelensz. Szóval foglalkozol magaddal, és kihozod magadból külsőleg és belsőleg is a maximumot, és fent is tartod (mindennap megdolgozol érte, hogy magadhoz képest a lehető legjobban nézzél ki).
2022. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
72%
Eleg korbenezni es lehet latni h a nem szepek is talalnak part.
2022. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
89%
Van 4 közelebbi női ismerősöm akik mondjuk úgy..nem valami szépek...te kifejezéseddel rondának mondható, az egyikük talált egy megfelelő férfit.
2022. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként ha a kérdés valódi, amit kétlek, mennyire vagy ronda, szinte már torz vagy, min ő:


[link]


Vagy ő:


[link]


?


(figyelem, durva képek!)


Ebben az esetben szinte semmi esélyed nincs, max valami hozzád hasonló csúnya embert találhatsz.


Családot alapítani azonban talán felesleges, mert ha a gyereknek nincs szerecséje, és rátok hasonlít, az ilyen előnytelen gének mennek tovább.

2022. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Nincs és amint látod ez a saját tapasztalatod is.
2022. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

A második link ez:


[link]


Bár nem ez volt az eredeti, az csúnyább volt.


Várom a válaszod, Kérdező.


#1 és #5 voltam.

2022. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
97%
#5: fogsorbeültetés, fogyókúra, arctorna, frizura és hajszín megváltoztatása. Már ennyitől nagyságrendekkel jobban nézne ki.
2022. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
95%
#7: bocs, ez a csaj szellemi fogyatékos?
2022. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

#9


Nem tudom.


Eredetileg mást akartam linkelni, csak az eltévesztettem a linket, de talán nem is baj.


Az annyira csúnya, torz nő volt, hogy inkább megkímélem tőle az olvasókat. Ezért választottam inkább ezt a lányt, mert erre azért rá lehet néznéni, és kifejezi azt, amit mondani akarok.

2022. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!