Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha incel vagyok, de nem hisztizek akkor engem is utáltok és pszichopata iskolarobbantónak bélyegeztek?

Figyelt kérdés

Ebben a kategóriába speciel heti egyszer jövök fel. Elsősorban véleményeket olvasni. Különösen érdekes olvasni amikor a kaszinókapitalizmus hívei osztanak tanácsot társkeresés terén. De nem nyafogok vagy panaszkodok sosem. Nem irkálok ki kérdéseket vagy válaszokat folyton (inkább az üzlet, karrier-munkahely és politika kategóriában vagyok aktív).


De itt látom, hogy folyton megy az incel rugdosás egy-két megkeseredett teátrálisan haldokló incel miatt.


Ha én nem haldoklom meg panaszkodom teátrálisan, nem hisztizek se semmi ilyesmi akkor engem is kiutáltok? Engem is egy fakkba tesztek az iskolában ártatlanokra lövöldözős incelekhez?



2022. máj. 4. 13:50
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
85%
Ha ragaszkodsz ehhez, nem is lesz és ez a ragaszkodás a te választásod.
2022. máj. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
85%

"INvoluntary CELibate - InCel."


Ilyen nincs... Ez egy kitalált bullshit. TE döntöd el ezt, nem más. TE rakod bele magadat a bodozba, nem más. TE nem próbálkozol tovább, NEM állnak a hátad mögött gépfegyverrel. Saját magadat rakod bele az elméd börtönébe.

Igazából minden incel volcel...


Amíg a tényleg súlyosan deformált emberek is társra találnak, addig nekem nem fogod tudni megmagyarázni ezt a sületlenséget. :)

2022. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

#22


Próbálkoztam eddig is. De ha nem megy akkor miért ne nevezzük nevén a dolgot?

2022. máj. 5. 09:24
 24/57 anonim ***** válasza:
88%
Társat kereső férfi. Ezzel is nevén lehet nevezni.
2022. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a píszít.

Egy incel lúzer nyomorék vagyok. Fölösleges szépíteni a dolgot. A nőknek nem kellet, hiába próbálkozom, fejlesztem magam vagy teszek bármit.

Így nem látom értelmét az eufemizmusoknak.

2022. máj. 5. 10:12
 26/57 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem egyébként maga az nem önkéntes cölibátus elnevezés már alapból elég ellentmondásos. Tulajdonképpen neked elméletben bármikor lehetne nőd, így ezt cölibátusnak nem nevezném. Ha meg te magad úgy döntesz, hogy a további csalódások elkerülése végett elengeded ezt a csajozás dolgot, akkor a cölibátus találó, ugyanakkor így mégiscsak önkéntes - még ha nem is boldog motivációból vállaltad.


Szóval tulajdonképpen én is csatlakoznék ahhoz, hogy az incel címke mindössze arra jó, hogy valahogy drámázósan magasztossá, és az elszenvedői számára könnyebben elfogadhatóvá tegyen egy amúgy szomorú jelenséget. Olyan, mint amikor egy céltalan háború áldozatait hősöknek nevezzük.


Az említett szomorú jelenség pedig az, hogy vannak férfiak, akiknek valamilyen okból egyszerűen nem megy a párkeresés. Ez valóban létező jelenség, és baromi érdekes lehet a mögöttes okokat boncolgatni.

2022. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
89%

"Egy incel lúzer nyomorék vagyok. Fölösleges szépíteni a dolgot. A nőknek nem kellet, hiába próbálkozom, fejlesztem magam vagy teszek bármit."


Szerintem az önképed és a nők viszonya a tyúk vagy a tojás tipikus esete.

2022. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:

#26


Az INvoluntary önkéntelent jelent angolul.

Oda kellett volna figyelni angolórán, nem csak a nyelvvizsga előli kibúvókat keresni.

2022. máj. 5. 10:15
 29/57 A kérdező kommentje:

#27


Ez akkor lenne igaz ha eleve ilyen voltam.

De valójában a sok visszautasítás után lettem csak ilyen. Ez csak következmény, nem ok.

2022. máj. 5. 10:16
 30/57 anonim ***** válasza:
85%

"Oda kellett volna figyelni angolórán, nem csak a nyelvvizsga előli kibúvókat keresni."


Na ez az hangvétel, amiért könnyen belecsúszhatsz a "hisztiző incel" kategóriába. Nem igazán értem, miért kellett belémállni, semmilyen támadó, vagy valótlan dolgot nem írtam.

2022. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!