Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha incel vagyok, de nem hisztizek akkor engem is utáltok és pszichopata iskolarobbantónak bélyegeztek?

Figyelt kérdés

Ebben a kategóriába speciel heti egyszer jövök fel. Elsősorban véleményeket olvasni. Különösen érdekes olvasni amikor a kaszinókapitalizmus hívei osztanak tanácsot társkeresés terén. De nem nyafogok vagy panaszkodok sosem. Nem irkálok ki kérdéseket vagy válaszokat folyton (inkább az üzlet, karrier-munkahely és politika kategóriában vagyok aktív).


De itt látom, hogy folyton megy az incel rugdosás egy-két megkeseredett teátrálisan haldokló incel miatt.


Ha én nem haldoklom meg panaszkodom teátrálisan, nem hisztizek se semmi ilyesmi akkor engem is kiutáltok? Engem is egy fakkba tesztek az iskolában ártatlanokra lövöldözős incelekhez?



2022. máj. 4. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Igen. Minden incel állatkínzó vagy tömeggyilkos.
Nem, nem szoktam általánosítani. Nem minden incelnek vannak mentális problémái.
Incel vagyok, így nem lenne hiteles a szavazatom
28 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak az az incel, aki gyűlölködik. Aki nem, az nem incel, csak egyedülálló.
2022. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

#1


Incel = INvoluntary CELibate, azaz olyan valaki aki akaratával szemben egyedülálló

2022. máj. 4. 13:55
 3/57 anonim ***** válasza:
10%
Mindenkit utálnak aki a tökéletes libsi mindenki különleges világuknak ellent mer mondani.
2022. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

Egyébként soha nem jutna eszembe óvodásokra lövöldözni vagy iskolát felrobbantani. Mert pl van egy kisöcsém, akit nagyon szeretek és belegondolok mennyire szomorú lennék ha pl őt is valaki lelőné ártatlanul miközben a suliban tanul.

Ezért el sem tudom képzelni, hogy én ártatlan gyermekeket gyilkoljak meg, ki tudja ezzel mekkora fájdalmat okoznék a szülőknek vagy a gyerekek tesóinak is.


Csak mert itt sokan automatikusan levezetik abból, hogy incel vagyok, hogy én holnap már mennék is egy Ak-val tüzet nyitni a kisgyermekekre. Ez az oldal szerint az incel meg a tömeggyilkos egymással összefüggő, egymásból eredő dolog.

2022. máj. 4. 13:59
 5/57 anonim ***** válasza:
79%
Ha felvállaltan incel vagy, az gáz. Változtass, mert jelenleg ha incelnek tartod magad, azt is felvállalod, hogy tökéletesen alkalmatlan vagy párkapcsolatra. Ez nem jelebti azt, hogy iskolarobbantó terrorista lennél. Azt jelenti, hogy élettelen nyomoroncnak titulálod magad.
2022. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
87%

#2 Lehet, ennyit jelentett valamikor, mert egy önigazolást kereső önsajnáltató csoport találta ki magának, de a társadalomban egy pejoratív kifejezés lett azokra, akik másokat hibáztatnak a magányuk miatt.

Szerinted mindenki, aki magányosan él, pedig szeretne társat, incel lenne és elítélik?

2022. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
91%

2: Bővítsük ki.


[link]


Az, hogy te magadra tetted ezt a címkét, lelked rajta... De azt fogadd el, hogy a polarizáltan gondolkodóknál meg leszel bélyegezve elég erősen... Én szeretek egyéneknek tekinteni mindenkit, nekem ezért is nehéz azonosulni a nettó általánosítással. Poén szinten még okésak, de komolyan már nem... Nekem olyan murisak ezek a címkék amúgy! :)


De jó fej leszek, én meg képzeld szociálisan érzékeny demokrata vagyok. Meg ENFP, meg FTC drukker (főleg női kézi! 😍), meg flexitárius, meg meg meg... :D


3: Ne magadból indulj ki. :) Senkit sem utálok, pedig állítólag libsi vagyok. :D

2022. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

#6


Nem lehet. Ami miatt incel vagyok azon sajnos nem tudok jelenleg változtatni. Noha igyekszem meg próbálkozom, de sajnos esély nincs rá.


#6


Nem hibáztatok másokat. Csak elfogadom, hogy ez van, ennyi.

"Túl kell élni és kész. Minden más csak ajándék." (A szakasz)


Szóval incel létemre nem másokban keresem a hibát és nem hibáztatok másokat.

2022. máj. 4. 14:14
 9/57 anonim ***** válasza:
85%
Utálom a skatulyákat, eszembe nem jutna magam beleerőltetni egybe se. Nem vágom mi a jó abban bárkinek, hogy ilyen címkéket aggat magára. Ez az incel kifejezés már kb. kezd egyenértékű lenni azzal mint ha valaki leprás lenne. Mégis itt rengetegen szeretik kihangsúlyozni, hogy ők bizony incelek… Most tényleg ekkora buli hangsúlyozni, hogy szánalmas lúzernek tartod magad?
2022. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

#9


Mert az önismeret és az önreflexió fontos. Hogy felvállaljam magam, még akkor is ha történetesen egy lúzer senkiházi nímand vagyok.

2022. máj. 4. 14:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!