Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek Enikővel ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek Enikővel ha nagyon csinos de egy pszichopata?

Figyelt kérdés
Kavarok egy csajszival akinek top modell kinézete van, de elég para a csaj. Nem tudom haza vigyem-e. Lehet e ebből komolyabb kapcsolat
2021. ápr. 23. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha bírod az áldozat szerepet és szeretsz szenvedni, akkor vigyed.
2021. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amugy sok ertelme volt kiírni a nevét, mert itt kb. mindenki ismeri Enikőt.
2021. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan ilyen barátnőm van. Ha kinézetre nem lenne tökéletes nő, mert régen elhagytam volna. Azért jó a kevésbé szép barátnő, mert sokkal könnyebb elhagyni.
2021. ápr. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Hogy rohadjal meg utolso.


Baratnodet miert nem mered elhagyni? Oriasit fog csalodni benned....


A nem tul szep csajok meg lehet hogy masoknak pont tokeletesek.


Megneznem te mire vered amugy magad? Te tuti Adonis lehetsz. Csak hogy tudd, a tokeletes baratnod azert van veled, mert a csunya pasi sosem hagyja el ...hat nem igaza van?

2021. ápr. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki annyit nem tud eldonteni magatol, hogy osszejojjon egy csajjal vagy ne? Es vadigeneknek 3 mondatba eldaralja a storyt, oszinten

Kisfiu vagy

Eniko jobbat erdemel

2021. ápr. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Top modell külseje? Szóval elállnak a fülei és 20 km rés van a foga között?
2021. ápr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Lehet csak te vagy egy kis anyuci pici fia lúzer, azért tűnik pszichopatának.
2021. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#5!


Van benned frusztáció rendesen!

Kb. nulla információ alapján ítélkezel és osztod a nem létező ezseded. Én is írhatnám, hogy valószínűleg azért, mert neked még egy ronda nő sem jutott soha az életben.


Egyik havarom is ugyanebben a cipőben jár, mint én vagy a kérdező. Gyönyörű, intelligens, művelt barátnője van. Elsőre egy főnyeremény. De egy párkapcsolatban elviselhetetlen. Hiába jut el rendszeresen a kapcsolatuk arra pontra, hogy soha többé nem akarják látni egymást, mindig folytatják. Egész egyszerűen túl szép a nő, túl vonzó. Mindenkinek jobb lenne, ha nem lenne ennyire szép.


Közted (5-öske) és köztem az a különbség, hogy én tudtam érdemben reagálni a kérdésre. Van tapasztalatom, amiről tudok őszintén beszélni. Te viszont csak egy frusztrált kis pötsch vagy.

2021. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 moozygoo ***** válasza:
Nem, never put in crazy
2021. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene. Lehet, ha egyszer megmogyorózna, akkor nem ezt mondanám.
2021. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!