Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha incel vagyok, de nem hisztizek akkor engem is utáltok és pszichopata iskolarobbantónak bélyegeztek?

Figyelt kérdés

Ebben a kategóriába speciel heti egyszer jövök fel. Elsősorban véleményeket olvasni. Különösen érdekes olvasni amikor a kaszinókapitalizmus hívei osztanak tanácsot társkeresés terén. De nem nyafogok vagy panaszkodok sosem. Nem irkálok ki kérdéseket vagy válaszokat folyton (inkább az üzlet, karrier-munkahely és politika kategóriában vagyok aktív).


De itt látom, hogy folyton megy az incel rugdosás egy-két megkeseredett teátrálisan haldokló incel miatt.


Ha én nem haldoklom meg panaszkodom teátrálisan, nem hisztizek se semmi ilyesmi akkor engem is kiutáltok? Engem is egy fakkba tesztek az iskolában ártatlanokra lövöldözős incelekhez?



2022. máj. 4. 13:50
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
88%
Nekem agresszív nőgyűlőlő, mentálisan rotty mocskokkal van bajom. Azokat, akik szimplán szerencsétlenek, nekem mindegy, milyen jelzőt aggatnak magukra, nincs okom utálni.
2022. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
90%

Attól még nem kell ám incelnek lenned, ha mondjuk egy-két, vagy akár több évig szingli vagy! Még akkor sem, ha "akaratodon kívül" vagy az, tehát ha nehéz az ismerkedés. És? Nevezheted magad simán csak egyedülálló férfinak is, akinek nehezebben megy a csajozás vagy kapcsolatépítés. Szerintem ne aggasd magadra feleslegesen ezt a jelzőt.

Egyre többen hiszik azt, hogy aki 1 évnél tovább szingli, az már automatikusan incel (legalábbis nem rég egy incel így fogalmazta meg az incel fogalmát).

Legyél csak egy egyszerű egyedülálló pasi, aki még nem találta meg a párját. Sokan vannak ilyenek, mégse skatulyázzák be magukat, főleg egy ilyen negatív keretbe.

2022. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
86%
#10 és legalább ugyanilyen fontos az önfejlesztés is. Ha nem tartod magad sokra és ez gondot jelent számodra, akkor tehetsz érte, hogy ez változzon.
2022. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:

#13


Teszek is! Már legalább 5 éve. Csak sajnos nem nagyon akar semmi sem változni.

2022. máj. 4. 15:23
 15/57 anonim ***** válasza:
82%
Nem, dehogy. Teljesen hidegen hagy, hogy kinek milyen a szexuális élete és ki szűz még, csak viselkedjen normálisan. Aki azért utálja és szidja a nőket, mert nem tud csajozni és itt hisztizik minden nap, az egy idő után baromi idegesítő tud lenni, de ha aggresszív is, főleg ha radikális dolgokat tesz, akkor kivívja a megvetésem, viszont ennek semmi köze a nemi életéhez. Szóval nem az a bajom velük, hogy incelek, hanem az, ahogy megnyilvánulnak és amiket tesznek. Ha te nem vagy ilyen, akkor veled nem lenne semmi problémám.
2022. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

#15


Igazából sosem volt bajom a nőkkel. De ha bajom lenne velük vagy utálnám őket akkor miért akarnék magamnak nőt? 😄

Ez nem ellentmondás?


Incel vagyok, mert szeretnék valakit, de mégsem sikerül. De mivel szeretnék nőt, pont emiatt nem utálom őket. Ez logikus, nem?


Ez olyan mintha vágynék arra, hogy este vacsorára bevágjak egy tányér paprikást, de közben meg arról irkálnék, hogy a paprikás a mennyire rossz, meg hogy sz* étel stb. Furcsán nézne ki, nem? 😆


Szeretem a nőket, csak sajnos ők nem nagyon engem. Valahogy nem kétirányúak az érzelmeim... 😔

2022. máj. 4. 17:26
 17/57 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezt hívják ún. ambivalens kötődésnek, amikor egyszerre gyűlölöd és szereted, mert feltételezed, hogy úgysem nem kapod meg és ezért előre haragszol rá. Ez egyébként általában a bántalmazott vagy elhanyagolt gyerekek szomorú batyuja, akiket nem szerettek alanyi jogon és felnőttként sem tudnak az ezen való toporzékoláson túllépni. Pedig sajnos párkapcsolatban már nincs, nem lehet ugyanazt a szeretet átélni, mint ami szülő és gyerek között szerencsés esetben ki van pipálva és biztonságot ad. Ott már nem elég toporzékolni, tenni kell érte és ezzel felelősnek lenni magadért.
2022. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:

#17


De ha nálam ilyen nincs és mégis incel vagyok akkor mi van?

2022. máj. 4. 22:11
 19/57 anonim ***** válasza:
85%
Elmondom egyszerűen: amíg incelnek tartod magad, nem lesz nőd. Innentől rajtad áll, mi legyen.
2022. máj. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

#19


Szeretnék társat, de nincs.

INvoluntary CELibate - InCel.

Ennyi.

2022. máj. 5. 05:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!