Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyasebbel lehet valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyasebbel lehet valakinek párkapcsolata vagy legalábbis normális párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert eddig nekem nem volt és szerintem ez is befolyásol.

2022. ápr. 7. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az micsoda?
2022. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az anyaseb?
2022. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én arra tippelek, hogy császármetszésre gondol.

De szerintem az nem akadály.

2022. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem császármetszésre gondolok, ez pszichológiai dolog.

[link]

2022. ápr. 7. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet. Ha volt aki pótolta. Amugy pedig ha nem volt, akkor a tarsadalom tobbi tagja, a konyvek, filmek mutatjak a mintát.
2022. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen világot élünk. Ahelyett, hogy megoldanánk vagy elengednénk a problémáinkat elnevezzük őket és szenvedünk benne.
2022. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ferike engedd el magadtól....neked könnyü csak nehogy jöjjön a szarvasember...
2022. ápr. 7. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idős vagy? Amúgy nagyon gyakori az anyaseb. Az utóbbi évtizedekben olyan rohadékok a nők. Nem értem mi folyik a világban, de nagyon sajnálom a gyerekeket! Amúgy szerintem a közelség mindig sérüléseket okoz ha picit is egyéniség vagy.
2022. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
"anyaseb"...komolyan, férfiként kérdem, nektek nőknek, ha nincs baj, muszáj csinálnotok?
2022. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 harebell ***** válasza:
77%

#6 Egy problémát pont, hogy sokkal könnyebb megoldani, ha tudatosítjuk és nevet adunk neki.


Kérdező, igen, így is lehet normális párkapcsolatod.

2022. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!