Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csödtömeg vagyok 31 évesen, nincs normális munkám, csak mindig valami ami muszáj, most is azt keresek épp, párkapcsolat sincs, érdemes igy élni? Már teljesen össze vagyok zavarodva...

Figyelt kérdés
Nem érdekel már semmi, mert elbasztam mindent, tanulást, munkákat, nőket, külföldi életet..az a baj igy csak vagyok mint a befőtt, de nem érem el amit akarok...

#munka #párkapcsolat #élet #nulla #csödtömeg #31 év
2022. márc. 25. 19:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

"de nem érem el amit akarok"


Tenni kellene érte, és akkor elérnéd.

2022. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk ha ezt mondogatod az elkövetkezendő 20 évben, akkor valóban nem is lesz más. Tudom könnyű mondani, így inkább csak annyit javaslok gondold meg a következőt: ha most nekiállsz elvégezni egy egyetemet... akkor 3-5 év múlva karriert tudsz váltani és el tudsz kezdeni karriert építeni. Igen 34-36 éves leszel, de mégse 50-55. Nem mindegy. Hogy rá tudd magad venni, az már más kérdés, de ha esetleg belátod még van lehetőséged javítani, akkor lehet az már jó kezdésnek. Nőkről nem tudok mit mondani, ahhoz kinézet kell. Gyúrj vagy ilyesmi.
2022. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2-es már van egy büfészakos diplomám, nem megyek vele semmire, 3 évet basztam el rá az életemből, ezért nem nagyon bizok egyetemi diplomák szerzésében olyat meg nem tudnék tanulni, mondjuk mérnök vagy informatikus amivel megyek is valamire, mert nincsenek meg hozzá a képességeim...
2022. márc. 25. 19:35
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

#3


Nekem is csak átlagképességeim vannak mégis el tudtam végezni a BME villanykarát... De mit szólnál akkor valami szakmához? Villanyszerelő vagy hasonlók?

2022. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Villanyszerelönek biztos ki tudnék tanulni, de csak karbantartói munka jöhetne szóba, épületekben falat vésni és nyelni a port azt nem tudnám csinálni, enélkül is nagyon sokféle allergiám van pollenek, poratka, stb, ez a munka szerintem teljesen kicsinálna
2022. márc. 25. 19:43
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Én is 31 éves nő vagyok, hasonlóan érzek(én most jelentkeztem levelezőre), eléggé jó lenne valaki, akivel bíztatjuk egymást és hasonlóan peches, mint én:) Mondjuk nekem nincs olyan, amit kifejezetten akarok, csak vállalhatatlannak látom a mostani életem. Írsz?
2022. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ilyen felfogással az életben nem viszed semmire.
2022. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
Sereg? Rendőrség?
2022. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én betegség miatt vagyok hasonlóan 25 évesen.

Te egészséges vagy..több lehetőséged van. Csináld, ne várj mert gyorsan telik az idő. Még nem késő, tanulnod sem. Sok sikert!:)

2022. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hasonló vagyok én is csak 26 évesen
2022. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!