Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez most komoly hogy így megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly hogy így megy az ismerkedés manapság?

Figyelt kérdés

Hát nem is tudom hol kezdjem. Mind online, mind élőben, néha nem jutok szavakhoz.


Kb 5-10 perces beszélgetés után 10/10 férfi benyögi hogy mivel 1 órányira lakok tőle, töltsem nála az éjszakát és "természetesen" nem arra gondolt hogy legyen szex is. (Aha, persze.)

Aztán az összes meglepődik hogy ez nekem gyors.


Amikor kérem hogy meséljen magáról, hobbijairól, életéről akkor kapom az unott válaszokat meg hogy ő nem jó ebben.

Kb.mindenki komoly kapcsolatot keres de mindig ez történik.


Egyszerűen nem értem :( Így én nem tudok ismerkedni. Teljesen ki van fordulva magából a világ.



2022. márc. 25. 09:21
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Legalábbis állítólag akikkel beszélgettem mind komoly kapcsolatot keresett...
2022. márc. 25. 09:30
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azért van, mert az online platformok gyorsasága miatt, átment minden mennyiségibe. A pasik egy csomó nőnek tudnak írni gyorsan, így a nők egy halom üzenetet, likeot kapnak és sok férfi között tudnak válogatni, de ezt a pasik is tudják és így nem akarnak túl sok energiát rakni a dologba, hanem gyorsan dőljön el, hogy mi van. Meg mivel mindenki mennyiségben tolja, ezért mindenki unja már a saját szövegét elmondani harminckettedszerre is. Tök nem érdekes beszélni magáról, mert már nagyon sokszor megtette. És ebből nincs kiút.
2022. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
#1 hát, ez is a mennyiségi dolog miatt van. Sok férfi keres alkalmit és kevesebb nő. Szóval ha akar is találni alkalmit, akkor kénytelen ezt mondani vagy nem jut ágyba.
2022. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az volt a tapasztalatom mind online, mind élőben (de főleg online), hogy mindenki baromi unottan, egy szavas mondatokban válaszolgat és szinte felháborodik, ha a szexen kívül más témát is felhozok. Élőben azért még próbáltak kelletlenül másról is beszélni velem, de látszott rajtuk, hogy qrvára nem érdekli őket a véleményem, sem semmi más a dugáson kívül. A többséggel így tartott maximum pár óráig a nagy ismerkedésünk, talán a leghosszabb ideig egy olyan pasival beszélgettem online, aki csak 2-3 nap után dobott egy üzenetet éjjel, hogy ugyan menjek már át hozzá, mert egyedül van és áll a farka. Fel is adtam az egészet, úgy voltam vele, hogy ha ez a felhozatal, akkor igazából nem is rossz egyedül. Aztán megismerkedtem az azóta párommal, akivel már az első randinkon vagy 6 órán keresztül beszélgettünk folyamatosan mindenféle témáról a szexen kívül. Azóta is állandóan tudunk miről beszélgetni, érdekli, amit mondok, engem is, amit ő mond és sosem erőszakoskodott sem szexuális, sem más téren.
2022. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos a felgyorsult világszemlélet járulékos vesztesége.

Egyrészről nem tartom kizártnak, hogy pont megtaláltad azokat, akik a filmekből indulnak ki. A hős találkozik a hősnővel, és egy 5-10 perces előkészítő jelenet után jön az első "lepedőparty".

Másrészről azt sem tartom kizártnak, hogy te csak a sokadik lehetőség voltál számukra, mert előtted lehetett 50 másik, akiknél próbálkoztak. Részükről már unalmas lehetett hogy 51. alkalommal is elmondják ugyanazt, mint előtte.

Sokan ki akarják hagyni ezt a "játék" szisztémát, miszerint, ha veszítesz, akkor elbuksz mindent és kezdheted előröl az egészet egy teljesen másik "pályán".

Úgy vannak vele, hogy akkor már begyorsítják az egészet (kihagynak egy pár lépést), mert nem akarnak még több időt pazarolni egy feltétes talán-ért cserébe... :,D

2022. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, lehet azért, mert az első 3 szó után unmatcheltem ezeket a fögunalmas loweffort szutykokat ahelyett, hogy bajlódnék, de nekem tök értelmes beszélgetéseket sikerült anno összehoznom, mikor ismerkedtem, amikből tök jó randik lettek...


Sajnos mindig a józanabb félnek kell megtanulnia határokat húzni és arra kondícionálni a másik felet, hogy ezzekkel a stratégiákkal nem ér célt. Amíg lesz nő, aki nyűglődik velük és egyoldalúan próbál velük beszélgetni (nem éri meg, le lehet szűrni az első két mondatnál egy kis rutinnal), addig ez lesz. Pont úgy, mint ahogy amíg van nő, aki elviseli, hogy kapcsolatban alázzák és csorgassák mellette a nyáluk vagy amíg lesz nő, aki magára erőlteti a számára kellemetlen perverziókat, amíg lesz nő, aki engedi gumi nélkül úgy, hogy nincsenek kapcsolatban, stbstb... Amíg van nő, aki nem mondja azt, hogy 'eriggy a k.urva anyádba és ott dögölj meg egyedül, ha ilyen patkány vagy, addig vígan élnek és élvezik a másik nem előnyeit az ilyen dögevők.



Szóval jobb lesz, ha meghúzod azt a bizonyos határt, mert az összes időd, bizalmad és ismerkedési kedved ezekre a majmokra fog elmenni.

2022. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy miert lepodik meg az osszes? Mert altalaban igent mondanak a nok. Szoval, a nokkel is beszeld meg ezt a dolgot.

En nem ilyen tipus vagyok, de nem 10/10-es, igy kb senki sem huz be. Akkor nem is ertem a panaszkodast... Ha mindenben tokeletes kell, akkor a masiknak is nagy elvarasai lesznek am.

2022. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is elutasítást élek meg ha a másikat komolyan meg akarom ismerni és érdeklődök iránta. Ugy érzem mintha mindig valami szuperizgalmas dolgot kéne írni hogy érdekes legyek, a mély témára nincs idő. Ez van, majd csak változnak a dolgok jó irányba.
2022. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 azt nem veszed figyelembe, hogy férfi oldalról sokkal nagyobb 'effort' ez az egész. szóval így nőként lehet ezt mondani, hogy ok aki nem teper még többet az off. de egy pasinak rengeteg nőnek rengeteg írás ez a dolog. mert nem az van, mint női oldalon, hogy kiválaszt egyet és azzal.
2022. márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én régi módi vagyok először barátkozni szeretek a nőkkel,így elkerülve a kényes csendet vagy erőltet beszélgetést.
2022. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!