Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez most komoly hogy így megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly hogy így megy az ismerkedés manapság?

Figyelt kérdés

Hát nem is tudom hol kezdjem. Mind online, mind élőben, néha nem jutok szavakhoz.


Kb 5-10 perces beszélgetés után 10/10 férfi benyögi hogy mivel 1 órányira lakok tőle, töltsem nála az éjszakát és "természetesen" nem arra gondolt hogy legyen szex is. (Aha, persze.)

Aztán az összes meglepődik hogy ez nekem gyors.


Amikor kérem hogy meséljen magáról, hobbijairól, életéről akkor kapom az unott válaszokat meg hogy ő nem jó ebben.

Kb.mindenki komoly kapcsolatot keres de mindig ez történik.


Egyszerűen nem értem :( Így én nem tudok ismerkedni. Teljesen ki van fordulva magából a világ.



2022. márc. 25. 09:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én ténylegesen csak komoly kapcsolatot keresek így el se tudnám képzelni hogy egy beszélgetés után már aludjunk együtt meg hasonlók. Inkább vagyok az a fajta aki először csak barátkozni szeretne és max utána kapcsolat ha jól kijövünk, de én pont azt tapasztalom hogy a nők ezt nem szeretik...
2022. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nyugi, van sok olyan ember is aki nem ilyen.
2022. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen, volt egy db negatív tapasztalatod akkor ezt így ki lehet jelenteni hogy ez bizony törvényszerűen így megy.
2022. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Amikor oda irtam azt hogy 10/10 ferfi, akkor abbol lehet sejteni kedves #13-as, hogy sajnos nem csak egy. Barcsak igy lenne, nem lennek fennakadva azon hogy a ferfiak de lassan mar a nok nagy resze is igy all a dolgokhoz.
2022. márc. 25. 19:29
 15/21 anonim ***** válasza:
100-ból 98 ilyen. De ahhoz,hogy megtaláld azt a kettőt, előtte 100-at meg kell ismerjél.És persze otthagynod, de ehhez kitartás kell.
2022. márc. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtato, hogy arra nem tragaltal, hogy aki nem ilyen, az ignoralva van...
2022. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nincs ignoralva, miert lenne? En nem szoktam senkit ignoralni, ellenben velem egy csomoszor megtettek mar.
2022. márc. 26. 11:17
 18/21 anonim ***** válasza:
Kérdező én ráérek este, ha mégis érdekel a szex.
2022. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem a 16-os ignorálás alatt arra gondolt, hogy valszeg hasonlóan csak rosszakat választasz beszélgetésre valami vonzz bennük ami hozza magával hogy így viselkednek, vagy itt a posztod alatt is írták 1-2-en hogy nem ilyenek semmi se állítana meg téged hogy rájuk írj és megpróbáld
2022. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19: Így van, erre gondoltam.


#17: Kérdező: Egy csomó ember talál normális társat. Ők miért? Miért van az, hogy egy csomó pasi, aki nem ilyen gyökér kategóriájú, valahogy nem kell senkinek sem tinderről? Ha te gyökereket válogatsz, 10/10-ből, akkor esetleg felmerült már benned, hogy talán nálad van a hiba?

2022. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!