Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csödtömeg vagyok 31 évesen, nincs normális munkám, csak mindig valami ami muszáj, most is azt keresek épp, párkapcsolat sincs, érdemes igy élni? Már teljesen össze vagyok zavarodva...

Figyelt kérdés
Nem érdekel már semmi, mert elbasztam mindent, tanulást, munkákat, nőket, külföldi életet..az a baj igy csak vagyok mint a befőtt, de nem érem el amit akarok...

#munka #párkapcsolat #élet #nulla #csödtömeg #31 év
2022. márc. 25. 19:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10-szintén szívesen beszélgetnék jah 26f
2022. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

Egyetemre NE menj! Inkább csinálj akár minél több képzést, tanfolyamot, akár olyanokat is, amelyek csak pár hetesek, pár alkalmasak. Szerezz új KÉPESSÉGEKET ne egy újabb értelmetlen papírt, aminek az elvégzéséhez ráadásul rengeteg idő, pénz és energia is kell.


De egyébként a legtöbben hidd el így vannak ezzel, csak ezt nagyon kevesen ismerik el maguknak.

És nincs is ezzel semmi baj. Nem mindenki akar és nem mindenki lehet "nagymenő vállalkozó", "mérnökmenedzserigazgató" stb...

A legtöbben sima gyári melósok, fizikai munkások, raktárosok, sofőrök, bolti eladók, pincérek stb.

2022. márc. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Tanulj tovább! És közben keményen diéta és sport! 38-40 évesen már lehetsz olyan állapotban hogy többet keresel és a nőknek is megfelelsz majd.
2022. márc. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
mert elbaszod a pénzt. éves szinten lehetett volna 2 millió ft megtakarításod mamahotelben. ÍGY Lehetett volna mára 15 milliód is zsebben, csakhát lehetett volna, mert elqrtad és most 31 vagy..
2022. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14-es és 15 millóval mire mennék....mamahotel minek nézel te engem. Azért pár helyen jártam a világban, sőt éltem is meg autóm is van stb. te meg itt mamamhotelezel, meg nem kellett volna 15 millót elbaszni...hol élsz te.
2022. márc. 27. 15:21
 16/20 anonim ***** válasza:
Magyarországon és mamihotelben éltem 8 éven keresztül, ennek eredményeképpen most egy újépítésű lakást vettem hitel nélkül. Talán a fejemhez vághatnád, hogy "jaa élősködő", de ez nem így van, mert segítettem a házimunkában, a házfelújításban, hazaadtam minden hónapban. Az én értékrendemben első helyen állt az otthonteremtés. A kocsivásárlás majd csak a huszadik helyen. A világban keresed a problémát. Ha nekem sikerült másnak is és neked is sikerülhetett volna. Csak ilyenek vagytok. Most pedig sírsz!
2022. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyed amit kifőztél! Én is azt eszem.
2022. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
16-os értelek, de nem lakás problémáim vannak egyáltalán, mondjuk ebben szerencsés vagyok...ezért nem értem miért vágod ezeket a fejemhez, van saját lakásom, nem ez a baj, a többi nem megy valahogy...
2022. márc. 27. 20:45
 19/20 A kérdező kommentje:
Ja és ne gyere azzal hogy saját lakás után meg majd jön minden a maga útján...
2022. márc. 27. 20:46
 20/20 anonim ***** válasza:
nálam valahogy így mennek a dolgok. Nem mondom, hogy nincsenek hullámvölgyeim, de törekedni kell egy picikét, hogy jobb legyen a helyzeted. Ha kula a munkahely akkor addig maradsz ott ameddig nem találsz másikat, fizuval szintén ez a helyzet. Amikor munkanélküli voltam napiszinten néztem az álláshirdetéseket minden délután. Napközben pedig hasznosan töltöttem el a szabadidőmet, hogy ne érezzem magam szobanövénynek. Párkapcsolatot azt tanácsolom addig ne keress, ameddig nem rendezted a saját portádat. De csinálj amit akarsz le se szarom. :)
2022. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!