Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy lány barátom, akinek több éves párkapcsolata van bevallotta nekem, hogy nagyon az esete vagyok, bejövök neki és, hogy sok éve nem érzett ilyet.

Így, hogy nekem amúgy nincs párom, hogy kellene kezelnem ezt a helyzetet szerintetek?



2022. márc. 24. 07:51
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
84%

Én nem kavarnàm a szart magamnak.

Szinte biztos, h kikacsingatna a jelenlegi kapcsolatàból...


Nem tàmogatnàm az ötletet.


Tudod, ez a liànozàs annyira nekem nem adja.

Neked legalàbb tetszik, el tudnàl vele képzelni valamit?

2022. márc. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Igen, tetszik és el is tudnám képzelni vele, de ezt így én sem akarom.

Szart kavarni meg pláne, hogy nem szeretnék.

2022. márc. 24. 07:59
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Kérdezd meg, hogy nyitott kapcsolatban van-e, mert ha nem akkor tiszteletből kell szólj a párjának, hogy egy ringyó a barátnője.
2022. márc. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

ÉN nem foglalkoznék a dologgal. Átéltem, hogy milyen amikor megcsalják az embert, amikor az a személy akit a legjobban szeret, akiben 100%-ig megbízik, a semmiért elárulja. SOHA nem kívánnám ezt senkinek, főleg nem egy ismeretlen embernek, aki nekem semmit nem ártott.

Az ilyen nőket és férfiakat is, gusztustalan férgeknek tartom és a legkevesebb amit tehetek, hogy nem foglalkozom az ilyenekkel.

2022. márc. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%

Ez addig jó ötlet, ameddig a faszijával nem találkozol, aki téged fog okolni és a leendő barátnődet fogja zaklatni a szakítás után.


- nem vagyok férfi -

2022. márc. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jó nem lesz belőle. Én voltam már mind2 oldalon, csaltak is,meg velem is mást,hát...nem ér annyit, hidd el nekem.


Ha annyira ragaszkodik a lány,mondd meg neki,hogy oké, zárja le a kapcsolatát,és majd utána visszatértek rá.

2022. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Tehát neked is tetszik a lány.

Akkor mondd meg neki őszintén, hogy amíg ő kapcsolatban van, addig te helytelennek tartod, hogy bármibe is belemenjél. Kérdezz rá nyíltan, hogy milyen a kapcsolata, vannak-e benne komolyabb problémák, és ha igen, mik azok. Ha pl. kiderül, hogy már nem lát semmi jövőt benne, akkor elmondhatod neki, hogy ha független lenne, akkor nyitott lennél rá. De ha csak unatkozó szépasszony, aki egy kis izgalomra vágyik, abba ne menj bele.


Arra hívd fel a figyelmét, hogy ha miattad szakít a párjával, és összejöttök, simán lehet, hogy pár hónap múlva rájöttök, hogy mégsem egymást keresitek. Csak akkor lépjen ki a kapcsolatából, ha tényleg nem lát benne jövőt.

2022. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőltetném, amíg kapcsolatban van. Ha már ő került két tűz közé, válasszon ő. Ha téged választ, akkor a mostani kapcsolatát zárja le. Ha őt, akkor meg ne nyomuljon rád.
2022. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan? Gerincesen. Két okból is:

1. Semmiképp nem akarok a rossz szereplő lenni, az, aki belerondít mások kapcsolatába.

2. Pótlék sem akarok lenni senkinek.

Ha én jobban bejövök neki, a kapcsolatuk meg már csak vegetál, akkor előbb zárja le azt, és utána jöjjünk össze.

2022. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%
Írnék a barátjának hogy egy ringyó csaja. Aztán ha még mindig benne van akkor lekúrnám. Egyszer használatosnak pont megfelel.
2022. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!