Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt 1,5-2 hónapja, egyértelműen párkeresés céljából. Megvolt a kölcsönös szimpátia, de a lány hátráltatta a dolgot. Konkrétan megmondta, hogy lassan haladjunk, eltűnt néha 1-2 napra, a flörtöt néha viszonozta, néha nem. Tehát egyértelműen úgy viselkedett velem, mintha b-terv lennék. Eddig 3 találkozás volt, és most azt látom rajta, hogy többet akarna, "első helyre" kerültem: azonnal válaszol; ha eltűnik bocsánatot kér; olyan programot ajánl fel, amit ő nem szeret, de én igen; célozgat, stb. Tehát szerintem már csak rajtam múlik a dolog. Viszont ezzel a játszadozással kiölte belőlem a szenvedélyt.

Közben megismertem egy másik lányt, akin azt látom, hogy odáig van értem és én is érte. Ő nem játszadozik, sőt, ki meri fejezni a vonzalmát felém, ami nekem elég imponáló.

Ha mindkét lányt csak egy hete ismerném, akkor egyértelmű lenne, hogy a második felé venném az irányt. Viszont elkezdtem kötődni érzelmileg az első lányhoz, és most bűntudatom van. Úgy érzem, hogy kicsit átvertem azzal, hogy mással is randiztam, bár csók nem volt egyikkel sem.

Ti adnátok esélyt a második lánynak annak tudatában, hogy azzal végleg lemondtok az elsőről?


2021. aug. 19. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen, én inkább neki adnék, merthogy az első szerintem pont ugyanezt csinálta veled, te is csak "B" terv voltál valószínű.
2021. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelmű, hogy a második lányt válaszd. Az első más pasikkal is kavart, csak az nem jött össze, viszont vki kellett, h ne legyen egyedül, így te is jó lettél volna.
2021. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a másodikra szavazok.
2021. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

ok....


NEM mindenki olyan, hogy azonnal megnyílik, beléd szeret a neten vagy netán első randin már ágyba akar cipelni (nyugi, túlzok). Van, akinek idő kell és sajnos ma a többség nem képes türelmesen várni. Az, hogy 1-2 napra eltűnt...és? Van más dolga. Basszus örülj, hogy nem 2-3 hétre.


Pedig ez a dolog alakul, idővel. Az elsőnek ennyi idő kellett, lehet nem bízott benned (neten keresztül ez így nehéz) ettől még nem biztos, hogy B terv voltál, bár így látatlanban nehéz.


Tudod mit csinálnék? Megkérdezném mindkettőtől, hogy mit szeretne az elsőtől meg, hogyhogy (csak most) érez így, ahogy. Mert az elsőnél lehet, hogy nem fellángolás, tényleg ennyi idő kellett, amíg érez valamit.

2021. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Hozzáteszem, hogy azért, mert nem AZONNAL kapsz meg valamit nem helenti azt, hogy azért, mert ZS terv vagy neki, vagy hülyít.
2021. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is hasonló dolgok miatt nem tudok dönteni, mint amit a 4)-es írt.
2021. aug. 19. 11:36
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
ezért írom, hogy kérdezd meg tőlük MINDENT, amire kíváncsi vagy. Kommunikáció az első egy kapcsolatban, simán megkérdezném.
2021. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is tisztázd velük, melyik lány mit szeretne veled.
2021. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Noren1989 ***** válasza:
62%
Azonnal elvetném a kapcsolatot az elsővel és foglalkoznék a màsodikkal. Aki idàig versenyeztetett,ezutàn is fog, hiddel...
2021. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
9-esnek adok igazat. Azokat a nőket becsüld meg, akik minden agyalás és taktikázás nélkül egyszerűen csak szeretnek és azt ki is mutatják.
2021. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!