Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben a helyzetben mit javasol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit javasolnátok? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időszakban egyre nagyobb problémát jelent az életkor. Jóval idősebbnek látszom, sokszor el sem hiszik, hogy 19 éves vagyok. Holott nem sminkelek, és nem is dohányzom, betegségről sem tudok, tehát ha megoldani nem is, csak elfelejteni szeretném ezt a furcsaságot.


Így viszont mindig hátránnyal indulok, ha társkeresőkre megyek fel. Korombeliek nem írnak, ha én kezdeményezek, elutasítóak velem. 30-40 éves férfi pedig nem szeretne komolyabbat egy feleannyi idős lánytól, amit meg is értek. Nemcsak a külsőségekkel van baj általában. Néhány oldalon kép nélkül is fent vagyok, megesik hogy visszaírnak huszonévesek. Valahogy az én világom nem volna képes alkalmazkodni az ő mentalitásukhoz. Sem természetileg, sem gondolkodásmódban nem passzolok hozzájuk, ebből voltak konfliktusok is, tehát nem kitalálom a dolgot.


Az egész társkeresés / ismerkedés egy patthelyzet számomra. Kifelejtettem a lényeget: tehát a valótlan életkorom. Akiknek küldtem képet, 25-30-nak gondoltak, viszont élőben is megesett már, hogy 24-nek néztek. (Még 16 éves koromban.)


Még az is jobb lenne, ha pár évvel fiatalabbnak tűnnék, a későbbiekben előnyömre válna, de ebben semmi pozitívat nem találok. Nem érzem magamat érettebbnek az életkoromnál, sokszor gyerekes vagyok és együgyű dolgokon is nevetek; esős időben csigákat gyűjtök és gilisztákkal ijesztgetem az anyámat. :) - Csakhogy értsétek, mennyire nehéz is volna egysíkúnak lennem.


Kissé elkalandoztam itt a magyarázatnál. Tehát, mit javasoltok?


2021. jan. 6. 01:40
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

Azzal mi mit tegyünk hogy többnek nézel ki??? 🤦‍♀️🤷‍♀️


Szerintem a kor az csak egy szám. Nem az a legfontosabb

2021. jan. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Semmit nem kell vele tenned...


A kérdésem arra irányult, hogy hogyan és milyen módszerekkel lenne érdemes megközelítenem az ismerkedést.

2021. jan. 6. 02:07
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az öregedés jelei orvosi beavatkozással korlátozottan kezelhetőek, de egyébként sok mindent nem tudsz tenni. Nekem egész fiatalkorom óta bejöttek a 25-30 éves nők, csak mivel nekik abban a korban már más az értékrendjük, mindig esélytelennek éreztem a dolgot. A megfelelő öltözködési stílussal sokat lehetne dobni a megjelenéseden, például egy egyszerű de elegáns "irodai" viselet előnyösebb lenne egy idősebb nőn, mint egy gatyaszárra ráhúzott zokni meg a csöves sapka. Persze az nem derült, ki hogy megfelelő lenne-e a testalkatod is hozzá. Netes társkeresést meg amúgy sem érdemes komolyan venni. Nyilván sokan fennakadnak azon az anomálián, hogy 19 évesnek mondod magad, aztán egy 30-as nő néz vissza a képről, a való életben meg nem faggatnának a korodról egyből.
2021. jan. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Hát küldj egy fotót nekem, úgy
2021. jan. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezt kicsit nehezen, ne elképzeltem, ahogy kukaccal hadonászik a kérdező 😅

Probáld a jobbik oldalát nézni a helyzetednek. Ne ezen rágódj, mi lenne ha stb. Fizura is sokat számíthat, fiatalit, őregit. Ahogy a ruha is. Pl otthonka és kendő a fejedre nem fiatalit. Szívesen 😀

2021. jan. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy az 5ös is írta a frizura sokat számít. Én is fiatalabbnak nézek ki rövidebb hajjal bár én férfi vagyok. De nem csak a hosszán hanem a stílusán is változtathatsz, szerintem ebből a nőknél amúgy is nagyobb a választék. 21/f
2021. jan. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

megfordítom. Férfi vagyok, nem látszom 30-nak, és sokszor kapok nemleges választ, mert túl kisfiús a külsőm és ez mennyire visszataszító.


Viszont, te nő vagy egy társkeresőn. Nem hiszem el, hogy ne lenne pasi, aki próbálkozna főleg ha 24 nek és nem 54 nek látszol. Sorry, de ilyen nincs társkeresőn, nem hiszem el, hogy ne lenne senki.

2021. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 es vagyok. Tinderen pont most írta egy duci, méteres műkörmös csaj, hogy neki milyen könnyű ott ismerkedni. Pont erről beszélek. Nőként társkeresőkön nincs olyan, hogy ne lenne érdeklődő.
2021. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pedig megesik, és pont velem. Már csak a randivonalon vagyok fent. Fél éve bent voltam az összes Facebook társkereső csoportban, és amennyi félreértés történt ott életkor szemszögéből, és még egymás szavait sem értettük... Nincsenek jó tapasztalataim.
2021. jan. 6. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!