Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Beszélgetek valakivel, már volt egy randi. A másodikra is igent mondott, de a napot még nem egyeztettük le. Az utóbbi időben észrevettem, hogy nincs túl beszédes kedvében. Mivel úgy éreztem, hogy túl nyomulós vagyok, ezért hagytam neki egy kis szabad teret és nem "zaklattam". Viszont ezzel teljesen megszakadt a kapcsolat. Nem taktikázni akarok, csak kíváncsi voltam érdeklődik-e magától, hogy mégis mi lehet velem. Viszont nem kaptam azóta semmilyen jelet felőle, ami nem esik valami jól.

Tudom, hogy én vagyok a férfi és nekem kellene vezetnem a beszélgetést, de ez így egy kicsit furcsa, hogyha felveszem a beszélgetőpartnerem stílusát, akkor megszakad a kapcsolat. Pedig úgy éreztem, hogy nagyon jól megvolt az összhang, eddig kb minden napot végigbeszélgettünk. Írnom kéne, vagy ez egy intő jel?


Előre is köszi a válaszokat!


2021. jan. 25. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdeklődj nála, hogy mi a terve. A válaszába nyugodj bele.
2021. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!