Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
3 hete járunk. Facebookon írt rám, és már az első randi előtt írt nekem házasságról, gyerekekről. Egyszer mikor hívott akkor pár perccel később vettem fel, és megjegyezte, de nem rossz szándékból. Már drága ajándékokkal meglepett a második és harmadik randin is. Sokszor kíváncsi arra hogy mit csinálok, és sokszor képeket kér tőlem (nem meztelen képet). Volt olyan hogy mikor felvettem a telefont a kezembe, már egyből odatartotta a fejét hogy vajon mit nézhetek meg rajta. Már arra is rákérdezett hogy mit nézek az interneten. Megmutatta nekem hogy az exével benne vannak egy közös csoportban a Facebookon.
2020. okt. 21. 21:36
1 2
 1/11 lali24 válasza:
100%
menekülj, amig nem késő!
2020. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fuss
2020. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem nagyon derült ki számomra, hogy ez téged igazából zavar-e vagy sem. Még nagyon a kapcsolat elején jártok, így izgatott, és a nyakadon lóg. Ez teljesen normális(általában). De persze nem mindegy, hogy mennyi idősek vagytok, és hogy melyikőtök a fiú/lány. Egy kicsivel több infó kellene, mert ennyiből nem lehet "döntést hozni". :)
2020. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nem norális.mellette életed nem lesz. És súgok neked valamit:a drága ajándékok csak a birtoklási vágyát akarják megerősíteni. Azt gondolja, hogy ezekkel megtud téged venni, és uralkodhat majd rajtad. Ahogy írták előttem is, dobd ki, és vissza se nézz!!!
2020. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, baromira nem normális, fuss. ellenőrizget, majd elszeparál, dominál,drága ajándékokkal lekötelez, szóval rossz vége lesz
2020. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Trollszagú, de szépen összeszedted a nárcisztikus bántalmazó jegyeket, ötös.


Kihagytad, hogy kifogásolja a barátaiddal és/vagy családoddal töltött túl sok időt, illetve a többnapos néma duzzogásait ha ő megsértődik azon, hogy szóvá merted tenni, hogy megbántott valamivel.

2020. okt. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
6os. Nem biztos hogy troll. Az én egyik exem is pont ilyen volt, plusz még azok is amivel te kiegészítetted. Létezik ilyen elborult birtoklás mániás ember.
2020. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tökéletesen tisztában vagyok vele, ahogy te is.

De tudod mi a közös benned és bennem?

Hogy mi nem 3 hét után láttuk ezeket a jellemzőket ilyen kristálytisztán, tünetszerűen csokorba szedhető formában, mert akkor azon nyomban nyúlcipő és tipli.

Aki valóban áldozata egy ilyen folyamatnak, és valóban becserkészte egy ilyen, az 3 hét után összepisili magát a gyönyörűségtől, hogy itt egy Férfi, aki Valóban Komolyan Gondolja, és aki eeeennnyire odáig van érte, és akiért ő is legalább ennyire.


Nem hiteles, nem életszagú.

Tudom, mert benne voltam.

Tudom, mert több száz hasonló sztorit ismerek.

És tudom, mert vizsgáztam már pszichopatológiából azóta:)

2020. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
fuss fuss és fuss.. amíg nincs késő
2020. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8 ja mondjuk nekem 3 ÉV volt...
2020. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!