Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
3 hete járunk. Facebookon írt rám, és már az első randi előtt írt nekem házasságról, gyerekekről. Egyszer mikor hívott akkor pár perccel később vettem fel, és megjegyezte, de nem rossz szándékból. Már drága ajándékokkal meglepett a második és harmadik randin is. Sokszor kíváncsi arra hogy mit csinálok, és sokszor képeket kér tőlem (nem meztelen képet). Volt olyan hogy mikor felvettem a telefont a kezembe, már egyből odatartotta a fejét hogy vajon mit nézhetek meg rajta. Már arra is rákérdezett hogy mit nézek az interneten. Megmutatta nekem hogy az exével benne vannak egy közös csoportban a Facebookon.
2020. okt. 21. 21:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, a 3 év reális. De legalább fél - egy évbe beletelik általában.

Ha szerencsés az áldozat, addig még nem vár tőle gyereket, nem vett fel neki/vele hitelt, stb.

3 hét alatt az önbecsülését sem építi le, és a gaslight sem feltétlenül indul be - bár ez nem biztos, és ez lehet intő jel, ami gyanút keltene, ha a fickó kevésbé tudatosan működik így.


Szóval ha tényleg csak 3 hete vagy benne Kérdező, és az történik, amit leírtál, akkor nem is értem a kérdésedet.


Mindenki leírta a teendőt: futás és zéró kontakt. Tiltsd le ahonnan csak lehet, mert rossz vége lesz.

2020. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!