Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezeket miért csinálja? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végső elkeseredettségemben írok ide, hátha valaki tud nekem segíteni. Előre is köszönöm annak, aki elolvassa. Próbálom rövidre fogni a történetet.


Van egy srác, aki tetszik nekem, ő pár utcával arrébb lakik. Mivel én sokszor futok vagy sétálok, ő meg a kutyáját sétáltatja, elkerülhetetlen a találkozás.

Vannak furcsa dolgok vele kapcsolatban, amiket nem értek.. Leírom, hogy miket tapasztalok, hátha valaki tud segíteni.


-amikor távolabb vagyunk egymástól vagy éppen ő vezet, és úgy látjuk egymást, mindig feltűnően néz, integet és mosolyog.

-mikor közel vagyunk egymáshoz, két opció van: az egyik, mosolyog és köszön, a másik pedig, hogy köszön és azonnal elkapja a tekintetét. Egyszer ez, egyszer az van.

-volt már olyan, hogy a haverjával jöttek mögöttem biciklivel, hangosan köszönt(ek) és miután megelőztek, visszanézett rám és mosolygott.

-volt már arra is példa, hogy elmentem a házuk előtt, de direkt nem arra néztem. Ő pedig ott állt és biztos vagyok benne, hogy direkt pont akkor köhögött, hogy odanézzek felé. Aztán köszöntünk is egymásnak.

-illetve van ennek az ellentéte, amikor ő sétál el a házunk előtt. Nem néz ide, de ha kint vagyok a kertben, köszönünk egymásnak, és látom rajta, hogy zavarban van, amiért előttem kell elmennie, és úgymond “láthatom is hátulról”, sejti hogy nézem. Szóval értitek. :)

-meg volt olyan is, amikor jött mögöttem kocsival, és direkt nyomta a gázt kanyarodásnál, hogy csikorogjon a kerék és hátranézzek. Pedig egyébként jól vezet.


Nagyjából ezeket tudnám kiemelni, de nyilván mindig történik valami.


1-2x beszélgettünk már neten, de nem túl bőbeszédű, úgyhogy nem erőltetem. Én hoztam fel, hogy esetleg ihatnánk valamit (később rájöttem, hogy ez hülye ötlet, mert akkor valamelyikünknek át kellene menni a másikhoz...), de egyébként ő erre azt írta, hogy benne van és jó ötlet.

Illetve egyszer az utcán is beszélgettünk pár perc erejéig.


Egyszerűen nem tudom, hogy miért csinálja ezeket. Akar valamit vagy nem, vagy csak nem akar bunkónak tűnni és azért “kedves”.... Nem tudom. És azt sem tudom, hogy én mit csináljak. Sajnos én nála is bátortalanabb vagyok, mert én még mosolyogni is félek, mert zavarban vagyok. Félek, hogyha lépek, lehet nem is tetszem neki, akkor meg rossz lesz vele találkozni az utcán. Egyik ismerősöm szerint az a baj, hogy mindketten a másikra várunk és mindkettőnknek ez ilyen “plátói” dolog, mert félünk. Tényleg nem tudom mit tegyek. Ti mit gondoltok? Tudnátok valami tanácsot adni? Előre is köszönöm mindenkinek!


Egyébként én 23 éves vagyok, ő 25 fölött lehet.


2021. febr. 3. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Parázik a srác. Én is ilyen vagyok, ha látom álmaim nőjét. De neki és neked sikerülhet a dolog. Nekem nem, én offos vagyok.
2021. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Lathatod hátulról"

Jó feneke van?

:)

Egyertelműen tetszel neki.

Valamit lépnetek kell,mert idővel ez megszokottá valik, sajnos megmarad köszönés szintjén.

Csak probálj meg az adott helyzethez igazodva megszólítani.Ne parázz,már köszöntök!!Nem lesz egyáltalan kínos,ha beszelgetest kezdemenyezel.Nem kell itt melyenszántó hosszú társalgásra gondolni.Először eleg egy megjegyzes,vagy kérdés,esetleg bemutatkozás is.


50F

2021. febr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2#

Vok jah..ok.

Szval mar ezen túl vagytok.

Akkor mégegyszerűbb.Konkrétan:Szia xy!

Holnap vagy holnapután nincs dolgom.És ahogy beszéltük, megihatnánk valamit este.Olyan 7 körül jo lesz a ...ban?

Ugysincs nyitva semmi szórakozóhely"de ez most mindegy!!Nem ezen van a hangsúly.Lehet ez akarmi más helyszín,vagy tevékenység,a lényeg h ketten legyetek együtt.

A másik lényeg:Ne "valamikor",meg "majd egyszer"..hanem Legyen konkrét a kérdés/kérés.

2021. febr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!