Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinaljak? Mit tennetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok gyeden a ket kisfiammal.A ferjem dolgozik es tudom mekkora teher neki,hogy eloteremtse az anyagi biztonsagot.En tehetetlennek erzem magam,hiszen nem tudok ket pici mellett dolgozni(1eves es egy 2honapos) Ugy erzem teljesen elvesztunk.Nekem lenne igenyem az egyuttletekre,intimitasra.Ugy erzem teszek is erte.De egyfolytaban elutasitast kapok,faradtsagra hivatkozva v h ez nem jo,mert nem spontan.Ugy erzem nincs koztunk osszhang es,ha probalom megbeszelni csak haritast kapok.Nem tudom milyen megoldast kene talalni.Keves a kettesben toltott ido is,allandoan a negy fal kozt vagyunk.Nem nagyon tudjuk megoldani a gyerekfelugyeletet.
2016. febr. 6. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Több dolgot sem értek:


- miért kellett 2. gyerek, ha nem tudjátok fenntartani magatokat?

- miért az a legfontosabb 2 hónappal a szülés után, hogy keféljetek? 8 hétig eleve tilos, szóval épphogy lehetne, nem muszáj belerohanni. Ha közelségre vágysz, azt máshogy is megtehetitek, ölelkezés, masszázs, stb. És igen, legyen spontán, és nem beprogramozott. Nincs annál lelombozóbb, mint mikor ütemezve, tervszerűen kellene "együtt lenni".

- ha nem tudjátok megoldani a gyerekfelügyeletet, attól még kimozdulhattok. Pl. este a gyerekekkel egy félórás séta, ha a kicsi elaludt beültök valahova egy kávéra, forrócsokira (meg ha jobb idő lesz, fagyi, stb...). Persze nem mindennap, de néha-néha?

- mindemellett otthonra is teremthetnél néha olyan környezetet,amiben könnyebb kikapcsolódni. Ekkora gyerekek még korán alszanak, utána egy gyertyafényes vacsora a férjeddel? Habfürdő, illóolajjal és valami kellemes zenével? Egy jó film otthonra (persze normál hangerőn:P) a kedvenc üdítőtökkel, nassolnivalótokkal?

2016. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.Nem mondtam,h nem tudjuk magunkat fenntartani,de melyik ferfinek nem frusztralo h fenn kell tartania ezt az allapotot.

2.Nem a kefeles a lenyeg,hanem az intimitas es igen abba a szeretkezes is beletartozik.Nem tudom mi

ert baj,h igenyem van ra.Az a szulestol fuggetlen.Gyerekek mellett nem feltetlenul adodik meg a spontaneitas.Hiszen csak bizonyos idokozokben lehet egyutt lenni(delutani alvas,esti alvas...kifujt)

3.El szoktunk menni gyerekekkel,de az nem ugyanaz.Ott sehol nincs a romantika.

4.Ki mondta h nem teremtek legkort az egyutt toltott idore?! Irtam,h en probalkozom...De nehogy mar ezek mind az en feladataim legyenek es csak nekem jusson eszembe v csak nekem legyen igenyem ra.

2016. febr. 6. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Összetenném a két kezem,ha nekem lehetne ilyen családom.
2016. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja es nem mindenkinek alomgyermekei vannak.Egyes valaszolo,ha neked igen es mellette marad spontaneitas es romantikus a kimozdulas akkor szerencsed van.De nem jutott eszedbe,h ez nem mindenkinel van igy?Nekunk nem egyszeru egyik gyermek kezelese sem.A nagyobb nagyon porgos,egy percre se marad egy helyben,minden erdekli,ugral,szalad,kb sosem alszik.A kicsi alvasaval is gondok vannak es hasfajos is.Tudom,h ez egy ilyen idoszak,csak nem szeretnem,ha elvesznek benne,mint par.Fontos nekem a csaladi osszhang,boldogsag es a ferjemmel valo intimitas.
2016. febr. 6. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:

De fogd már fel, hogy 2 hónapos kisbaba mellett nem tudsz spontán lenni,főleg ha nem megoldott a gyerekfelügyelet!


Nem igaz hogy nem vagy képes alkalmazkodni a körülményekhez egy kicsit. Igen, nem a világ legspontánabb, leromantikusabb dolga a gyerekekkel együtt sétálni vagy beülni valahova, de ha nem tudod lepasszolni őket akkor EZ MARAD.

2016. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ki mondta,h en nem alkalmazkodom???Es ki mondta,h en spontaneitasra vagyom???Nem arrol volt szo,h en nem alkalmazkodom v nem fogom fel...Pont ez a problemam,h tudom ez egy adott korulmeny es nehezseg,de ennek ellenere szeretnek boldog lenni es osszhangban lenni a parommal.O nem fogadja el,h ez most egy ilyen helyzet es tole varnek tobb megertest ezugyben.Pont,azert h jol erezzuk magunkat,mint par ebben a nehezebb idoszakban
2016. febr. 6. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!