Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha nem érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem érzem magam jól vele így? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel fél éve vagyok együtt de kb 10 pasival lefeküdt eddig mielőtt összejött velem és mindegyik barátnője szerint rengeteget szexelt.Mióta velem van nem beszél fiúkkal,nem tesz semmi olyat és tudom hogy szeret viszont annyira zavar és soknak tartom azt a 10 pasit hogy minden nap azon gondolkozok hogy megcsalom valakivel hogy lenyugodjak már.Ti mit tennétek?
2015. szept. 7. 08:49
 1/6 A kérdező kommentje:
*20 évesek vagyunk mind a ketten.
2015. szept. 7. 08:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdetnek nőjj fel..
2015. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy nő minél nagyobb ribi volt korábban, annál kevésbé alkalmas a férfiak szemében tartós kapcsolatra. Ezt szajkózom és vallom már nagyon régóta.


Hiába néz ki jól, hiába viselkedik jól veled, egyszerűen totál normális, hogy az is befolyásolja róla a gondolkodásod hogy a kora mellett hány férfival volt korábban.


Most a legidősebb barátnőm 20 éves és ő már 6 férfival volt korábban, igaz, minddel tartós kapcsolatban. Én ezt korához képest már nagyon a felső határnak érzem.


22/F

2015. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elég éretlen vagy. nem az számít, hogy most veled van, és semmi olyat nem tesz, ami bizalmatlanságra adhatna okot? a múltja hozzá tartozik, nem törölheted ki. a nőnek az érzelmek számítanak leginkább, hogy kit szeret, nem az, akivel csak dugott.

23l

2015. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a matematikai átlaggal közelíteném meg..16-17 évesen kezdte: akkor az évente 3. Így már nem is olyan rossz,,nem? :)
2015. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5:


Ez nekem ku-.rva soknak tűnik.

Akinek évi három partnere van, az esélyesen nem a tartós kapcsolatok iránt érdeklődik.

2015. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!