Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Ti mit tennetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
Anyam nagyon furcsan viselkedik,kislanykoromba se torodott,velem,Nagyon rossz,hogy most felnott nokent is o jonn elem a vasutallomasra,betegesen viselkedik.Facbokon is mindig mas lanyokkal beszelget,annyi idossel mint en vagyok,szal,ugy torodik veluk,mint ha o lenne a lanya.Segitsetek nagyon rosszul esik.Mar errol beszeltem vele.Soha se hallhat meg,semmibe.Kislany koromba is en beszeltem ossze vissza.Nagyon faj,hogy ilyen szuleim vannak.Semmi torodest nem kaptam.Es olyan lanyokkal torodik,akik szeretetbe nottek fel.Ram se irkod senki,hogy mi van velem pl.Nagon rosszul esik,
2016. febr. 4. 07:38
 1/1 anonim ***** válasza:

De honnan ismer ilyen lányokat? A te barátnőid,vagy munkatársai,vagy kik azok?


Mond meg neki, hogy miért beszél hozzád hasonló korú lányokkal?


Ha szeretnél anyukáddal rendes anya-lánya kapcsolatot,akkor őszintének kell lenned vele,és többet beszélgetni,közös programot csinálni.

2016. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!