Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy párkapcsolat kialakulásáho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mano40 kérdése:

Egy párkapcsolat kialakulásához, eggyàltalàn miért feltètel hogy legyen egy hölgynek jogosítvànya? Emiatt gyakran bunkozàs megy,leoltàs,semmibe vétel!

Figyelt kérdés
2022. márc. 23. 06:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Senkit nem érdekel hogy van e jogsid ha jól nézel ki...
2022. márc. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
72%

Őszintén... Nem tudom mik a tapasztalataid, de elöljáróban leszögezem: Ok nélkül bunkózni nemtől függetlenül gusztustalan dolog...

Férfiként a magam részéről nem fontos kritérium a jogsi ismerkedésnél. Amiért viszont mégis előny ha a mindenkori páromnak van jogsija, az az hogy nincsen rám utalva, ha vezetni kell. Meg tudjuk osztani a vezetést mondjuk egy hosszú hétvége kapcsán - odafele ő vezet, visszafele én. Nem kell csak nekem robikáznom innen oda onnan ide.

2022. márc. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csinos vagyok,de mégsem kellek! Csak kifogások hada,ebből van elegem!
2022. márc. 23. 06:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem érdekel, van-e jogsija egy nőnek. Viszont az fontos, hogy ha nincs neki, ne engem nézzen személyi sofőrnek!
2022. márc. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Megoldódna az összes problémád drága kincsem, ha nem olyanoknak akarnál megfelelni, akik veled randiznak, hanem eleve olyannal mennél randira, aki neked megfelel.


Nem értem, miért akarsz mindenkinek tetszeni, még annak is, akinek az értékrendjével nem tudsz azonosulni. Ha valakinek a szőke tetszik, befested a hajad, ha valakinek a kövér tetszik bőgsz, hogy nem tudsz meghízni vagy mi a fasz van? Te tényleg ennyire szánalmas vagy?



Valószínűleg egy buta fasz vagy, aki nőnek tetteti magát, szóval nem pazarlom tovább a szót, de mi lenne, ha esetleg növesztenél személyiséget és ahhoz keresnél partnert, ahelyett, hogy minden szutyoknak picsát akarsz nyalni és mindenkinek komolyan veszed a szempontjait, mint egy elkeseredett szargolyó?

2022. márc. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
És ne gyere nekem azzal, hogy brühi brühi mindenki ilyen, nincs normális, mert nem igaz. Mindkét nemben a többség telibeszarja a kocsikádat meg a jogsikádat. Szóval ez a sztori vagy csak a komplexustól részeg fejedben él vagy szándékosan olyat választasz, akivel nem vagy egy kaliber és már nem tud mit mondani, hogy észrevedd magad, mennyire felülválasztottál.
2022. márc. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez fura. Eddig sosem hallottam olyat, hogy egy nő emiatt utasítsanak el. Még emgem pasiként sem szoktak, pedig még nekem sincs jogsim, 34 évesen...mondjuk épp most tervezek végre belevágni.
2022. márc. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Mert ha nincs jogsid nekem kell vinni téged mindenhova, nekem kell fizetni a benzint.


Nekünk ugyanúgy vannak elvárásaink mint nektek, a puncid önmagában már nem elég sajnos. :(

2022. márc. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7# Nyomjad neki, jól jön az!
2022. márc. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Mert ha a nők elvárják a pasitól a jogsit, meg az ingyen furikát, akkor a pasik is elvárhatják ugyanezt ha már egyszer pijjogtak a nők, hogy egyenjogúak akartak lenni. Az ezzel is jár.
2022. márc. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!