Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak egy barátnőt?

Figyelt kérdés

Már 3 éve hogy elkezdtem dolgozni és a karrieremre koncentráltam.És a mai napig is ezt teszem.Viszont már év eleje óta keresem magamnak egy barátnőt és napról napra egyre jobban akarom.Nyílván van nekem is elvárásaim pl.:nem a pénz számítson,ne a szex,és ne a külső.Próbálkoztam társkereső oldalokon is,de semmi.És így érszem,hogy a maga a beszélgetés megkezdése és a közeledés nem megy.

23/F



2022. márc. 22. 10:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Pedig nagyon sokat számít a szex és a külső..
2022. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

oké de ne csak az legyen a fontos.

hanem a tisztelet és a szeretett

(szerintem)

2022. márc. 22. 10:11
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem derül ki ebből, hogy hogyan próbálkozol, de nőként nekem pl tök taszító, ha ezt érzem egy pasin hogy görcsösen "barátnőt akar".
2022. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%
Szarul nézzel ki. Nem lehet az elvárásokat megkerülni.
2022. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

A fogalmazásodból árad a görcsösség.

Egyébként mint értesz az alatt, hogy ne a szex számítson? Már hogy ne számítana egy kapcsolatban? Kicsit elkapkodtad ezt a gondolatmenetet. Ne feszülj rá ennyire..

2022. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
A tisztelet és a szeretet nem az első három-négy randin fog kialakulni. Ha addig sem a kinézeteddel, sem a pénzeddel, sem a szexszel nem tudtad levenni a lábáról, akkor veszett fejsze nyele.
2022. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem teljesen ertheto a dolog. Neked barmilyen no megfelelne, aki vegre osszeall veled, csak akarjon mar teged. Ellenben nulla ferfiassag van benned, a legkisebb mertekben sem tudod felkelteni a figyelmuket. Rohadtul mas a gondolkodasmodod. A csajok meg mar ismerik ezt, messzirol ki is szurjak. Nem talaljuk a baratnoket, hanem hoditjuk. Es nem sok kozul az egyiket, hanem egy adott not. Soha senki nem "talalt" meg baratnot, te sem fogsz.
2022. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Még ha nem is a külső meg a pénz számít, (de számít) akkoris a szex az kulcs pont lesz - hiszen az pont a belsőhöz tartozik. Kettőtök intim viszonya.


Mi a probléma a szexszel?

2022. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy vannak olyan emberek akik csak szexelni akarnak s maga az ember nem igazán számít
2022. márc. 22. 13:44
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
A nők többsége párkapcsolatot keres nem csak szexet
2022. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!