Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok ilyen béna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen béna hogy nem találok barátnőt?

Figyelt kérdés
Kb mindenkinek összejön a tinikorában az első csak nekem nem.
2021. jún. 1. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ezer oka lehet, erre csak az tudna válaszolni, aki igazán ismer. De nem kell csüggedni, előtted áll még az élet.
2021. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Két választásod van


Vagy lesullyedsz egy eszméletlen primitív szintre és akkor le se tudod magadról rázni a nőket vagy önmagadat adod és talán találsz egy normális lányt


Az utóbbival az a gond hogy lehet nyugdíjas leszel mire véletlenül találsz egyet,így én az első variációt ajánlanám

2021. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
50%
Nekem se ment sokáig ,sosem voltam az a swag,yolo srác meg a balhés gyerek se. Sikerülni fog előbb-utóbb, ne aggódj. Ne stresszelj rá, mert akkor sokkal rosszabb lesz bármit kihozni a dolgokból. Inkább csak sodródj az árral és ha bármi kacsingató esélyt látsz, csapj le. :D
2021. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! 27 vagyok és még mindig nem találtam.
2021. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem se jött össze tini koromban a szerelem. Igaz, hogy azóta se.:(
2021. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem tini korban mindig volt...most nincs szóval nem csak te vagy ebben a szar helyzetben.
2021. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát nehéz lesz. Most hogy foglalkozni kezdtem a témával komolyan azt tapasztaltam hogy magasnak kell lenni és kb max 5 kg felesleg lehet rajtad. Ez az első szűrő ha ezen atmentel onnantól a második hogy mennyire vagy világ utazó a harmadik pedig hogy mennyire vagy jó ember. Ha akár csak egy is hibázik előbb vagy utóbb kosarat fogsz kapni. Röviden és tömören meg kell felelni az ideáloknak.
2021. jún. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#7

Azert ha valakinek ez szamit, az annyit is er. Tipik leirtad a picsak igenyet. Penz, penz es test. 😀 Valahol igazad van, a 80%nak ez szamit csak. Ezek a lanyok meg csak most tartjak ezt az igenyt, 30 evesen majd mindegy lesz mert a nagyja ugyse talalja meg a maga kis aranybanyajat es majd lejjebb ad, csak akkor meg mar kellenek a f*sznak.

2021. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!