Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak egy barátnőt?

Figyelt kérdés

Már 3 éve hogy elkezdtem dolgozni és a karrieremre koncentráltam.És a mai napig is ezt teszem.Viszont már év eleje óta keresem magamnak egy barátnőt és napról napra egyre jobban akarom.Nyílván van nekem is elvárásaim pl.:nem a pénz számítson,ne a szex,és ne a külső.Próbálkoztam társkereső oldalokon is,de semmi.És így érszem,hogy a maga a beszélgetés megkezdése és a közeledés nem megy.

23/F



2022. márc. 22. 10:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van 7-esnek. Egy lány rögtön kiszúrja, ha már bárki lehetne, csak legyen valaki. Az a titka, hogy azt érezze, csak pont ő érdekel, nem ilyen "hátha lesz belőle valami". Egyébként az pozitív, hogy nem akarod letámadni és a személyiség szerinted a lényeg. De ez utóbbinál kisit azért szűkítsd le, mert hiába érzed most magad nagyon elfogadónak, valószínűleg nem vagy az. Mondjuk ha utálsz túrázni nem érdemes a társkeresőn ilyen érdeklődésű csajokra írni. Olyat keress, akiben tényleg megfog valami és írj neki rendes levelet, amiből láthatja, hogy tényleg ő érdekel.
2022. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát velem egy korunk s fiatalabbak nem igazán csak kapcsolatott keresnek
2022. márc. 22. 14:09
 13/20 A kérdező kommentje:

11-es

Én ehhez egy kicsit h*lye vagyok.Nem tudom hogy hogyan írjak neki egy rendes levelet

2022. márc. 22. 14:13
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
Megszólítás, bemutatkozás, mi tetszett meg az adatlapján vagy fotóján, és miért, és magadról pár sor, aztán elköszönés. Legyél udvarias, ne használj rövidítéseket, nézd át a helyesírást.
2022. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
az udvariaságommal nincs baj.Kedves vagyok általában mindenkivel(de tudok úgy beszélni hahogy nem kéne ha felidegesítenek).Meg nem szokásom a rövidítés sem.Csak ez a megszólítás nem megy még élőben sem.Nem nagyon szoktam beszélni ha nem kérdeznek engem.
2022. márc. 22. 14:30
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Akkor meg is válaszoltad a kérdésed miért nem találsz barátnőt.
2022. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

"Csak ez a megszólítás nem megy még élőben sem.Nem nagyon szoktam beszélni ha nem kérdeznek engem"



Ez után nem értem mi a kérdés. :D

2022. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát hogy csak akkor szolalok meg társaságban ha kérdeznek.
2022. márc. 22. 15:14
 19/20 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésed. Megvan min kell dolgozni.
2022. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező? Talàltàl valakit azóta? Vagy màr te vagy a vezérigazgató legalább? 😄
2023. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!