Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek kb hány %nál mondható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek kb hány %nál mondható ki h a pénzre hajtanak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 12:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
66%

60,kb az osszes letezo szellemi munka ennek az ellentetje amit leirtal most…

En pontban 5-kor kinyomom a gepet. Otthon a kanapen fekve dolgozok,ha kell valamit a 8 orabol kb 1-2 max ami munkaval megy el,ha tenyleg unalmas potyogos a melo akkor kozben megy egy sorozat a hatterben vagy egy film,zene akarmi. Munkidoben elintezek mindent is,orvoshoz megyek akar,vagy pedikur,vagy barmi,takaritas.Ok vannak huzosabb napok a honapban,de ott is van mindig szunetem es ez max 2-3 nap havonta. Edzeni vagy reggel megyek el melo elott mert akarmikor elkezdhetem es lerakhatom,rugalamsak senki nem kerdezi hol voltam stb. Fizetesem is jo,bar nem azaz 1millas kategoria ,mint amit sokan irnak,de jobb mint egy gyarimelos vagy kormos aki azon izgul hogy van-e eleg vendeg es egesznap gornyed es az ujjaim durvabban igenbye vannak veve ,mint egy barmilyen szellemi munkasnak…

2022. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
44%
61: A rugalmas munkaidő nagyon nem ezt jelenti. Legtöbb helyen törzsidő van, de a többi része is szerződésben rögzítve (ki kell jönnie heti 40 órának, tehát csinálhatod hogy egyik nap egy órával hamarabb kezded másik nap egy órával később végzel) Takarítás ebbe nem férhet bele. Ügyintézés meg max ebédidőben. Céges telefont pedig burkoltan azért kapsz, hogy akár hétvégén is elérhető legyél. Üdv, egy IT-s.
2022. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
70%

62,mar bocs,de nalunk szo szerint az a rugalamas munkaido,hogy nem kotelezo 8 orat ott ulni a gep elott. Kutya sem nezi,hogy ki hany orat ul a gep elott . A ceges telomon soha nem hivtak hetvegen ,de munkido utan se,elhiszem hogy egy felso vezetőt zakaltnak esetleg hetvegen,de egy sima akrkit a cegtol nem fognak.Es senki nem varja el,hogy felvedd hetvegen..normlis cegeknel .

Amugy meg ,hogy ne ferne bele a orok hone offocba,hogy otthon barmit is elintezzek vagy elmenjek akrhova is?amikor hazaerek valaszolok a bejott e-mailre es ennyi. Amig nincs melo fozok vacsorat,ebedet vagy olvasok en mondjuk tanulok a mester miatt.

2022. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
39%
All in. :D
2022. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
52%

Kb. 80-90 % :)

Vonattal járok dolgozni, mert gyorsabb, 4-es ülések vannak, reggel a diáklányok húzták a szájukat, és nem ültek mellém, inkább álltak... nem vagyok jó képű, ez van :(

Majd vettem drágább, márkásabb ruhát, és jött a csoda: "Szabad ez a hely?, Te egyetemre jársz?, Mit dolgozol?, Mennyit keresel?, Elmegyünk bulizni?"


Amikor megtudták, hogy milla felett keresek havonta, az insta csajok egyből tapadtak... és néhányan a szerényebbek közül is...

30/F

2022. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
69%
65. Xdd egy kicsit igényesebb az ember és azt hiszik rájuk szakadt a bank.
2022. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
68%

Lehet megsértődni, de ez az evolúció, nagyobb kutya b.aszik. Az embereknél a testi fölényt már az anyagiak vették át. Minden nőnek az a célja, hogy egy lehetőségekhez képest jómódú férfit találjon magának, hiszen ezzel tud a leendő utódainak a lehető legjobb körülményeket biztosítani. Jó, most azt mondjátok, hogy nem a gyerekszülés a cél, nyilván nem, de ez a humán etológia! Ez van belénk kódolva.

Aztán ezt lehet árnyalni. Ha ronda a nő, tudja, hogy nem kapja meg az alfahímet, vagy ha látja, hogy az alfahím egyébként olyan nemkívánatos tulajdonságokkal bír, amely a családalapításhoz nem kedvező. Pl. csapodár, vagy sóher vagy bármi.

Ha egy nő normális, akkor azt elvárja, hogy keressen annyit, amennyivel el tudja tartani őt és a leendő porontyát, hiszen amíg a gyerek kicsi, a nő nem tud dolgozni. Lehet fújjogni, hogy ez anyagiasság, de csak józan ész.

Nekem egyébként soha nem a pénz számított, de elvártam, hogy eljárjon dolgozni, legyen értelmes, tisztelje a nőket, legyen humora. De sajnos igen, kell egy minimális szint, munkanélkülivel, segélyből élővel nem jön össze egy nő sem.

2022. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
45%
nulla
2022. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
41%
67. Anya teheti bölcsibe a gyereket.
2022. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
51%

69

Akkor minek szüljek????

2022. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!