Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szerencsésnek mondhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerencsésnek mondhatom magam hogy találtam egy olyan nőt, aki nem zavarja, hogy mamahotelban lakom?

Figyelt kérdés
Pedig már 36 éves vagyok, ő 33 és már fél éve járunk és meglepő de nem zavarja hogy mamahoteles vagyok....
2021. máj. 26. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Én igaz már 19 éves korom óta nem otthon lakom, viszont lakótárssal lakom albérletben és ez 27 évesen a nők hatalmas szeleténél kizáró ok, hogy nem élek egyedül (mindegy hogy szülőkkel vagy lakótárssal lakom, a lényeg hogy nem egyedül).
2021. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem. 5 nőből 4 ilyen. Nem számít hol laksz, ha nem tartanak el, kiveszed a részed a ház körüli munkákból és nem hagyod, hogy irányítsanak.
2021. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos vannak olyan nők, akiknek már az is kizáró ok, hogy a szüleiddel élsz. Mindegy, hogy miért. Mindegy, hogy korábban feleséggel, élettárssal, barátnővel éltél együtt, de az vége lett és ezért költöztél haza, kényszerből, de amúgy mindent önállóan csinálsz vagy jelentős mértékben kiveszed a részed a dolgokból.

Szóval, vannak ilyenek.


De aki kicsit is normális, az megérti, ha nem azért vagy otthon még vagy ismét, mert egy lusta dög vagy, hanem valamely külső ok miatt.


Amit szinte egy nő se néz el, ha azért vagy otthon, mert megtehetnéd, hogy külön laksz, de mégse, mert lusta vagy.


Kapaszkodj meg, amíg én is szülővel éltem, mindig volt komoly kapcsolatom.

Amióta külön költöztem, semmi nem jön össze. 😅

2021. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Sokadjára írod ki ezt a kérdést a mamahotellal kapcsolatban :D nagyon megerősítést akarsz.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Naon jó vagy, csak fejezd már be.

2021. máj. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a legnagyobb baromság külön, egyedül élni, ha alapból erre nincs rákényszerítve valaki.

Én megtehetném, hogy külön éljek, de minek?

Egyedül elindulni reggel az üres lakásba, majd délutána meló után hazaérni a még mindig üres lakásba. Nagyon felemelő érzés lehet...

2021. máj. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Nálam kizáró ok, ha a férfi nem él egyedül. Ha csak hozzám jöhetünk fel, az rendkivul illuziorombolo. Nála meg nem lehet....én legalabbis nem tudok úgy egyutt lenni valakivel, hogy egy szobával odébb meg ott van anyuka. Szóval ja...érezd magad szerencsésnek
2021. máj. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszoló pusztít. :D Amúgy tényleg unalmas már, kérdező. Ha állandóan egy anonim fórumról kell megerősítés, akkor téged bosszant a mamahotel, nem a barátnődet.
2021. máj. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
akkor veregesd meg a vallad es legyel buszke magadra, hogy valaki annyira igenytelen, hogy nem zavarja, ha anyadat kell kerulgetnie szex utan/elott es elj nyugodtan egesz eletedben otthon, mert jovanazuuugy.
2021. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Kamu a kérdés. Ennyi idősen ez már minden nőnél kizáró ok.
2021. máj. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Ne ebből indulj ki. Nekem több ismerősöm van, aki 25-30 között még együtt lakott a szüleivel (nők is, férfiak is). Mikor komoly lett a kapcsolat vagy házasodtak, akkor vettek közösen lakást.

Magyarországon azért az a realitás, hogy 30 év körül még önerőből nem telik saját lakásra. Szóval vagy albérlet, vagy otthon marad. És albérlet sem sokszor egyedül, hanem lakótárssal. Hogy a 8-as analógiáját kövessem: inkább fogom a szüleit kerülgetni a konyhában, mint egy vadidegent. Sokan választják inkább, hogy otthon maradjanak, egyszerűen anyagilag is sokkal jobban megéri.

Én is és párom is otthon laktunk a szüleikkel, mikor összejöttünk: én 26 éves voltam akkor, ő meg 34.

2021. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!