Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akiknek nincs pénzük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akiknek nincs pénzük, miért nem örülnek milyen szerencsések?

Figyelt kérdés
Annak, hogy a nők velük biztos hogy érdektől mentesen vannak együtt.

2021. máj. 19. 15:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Akkor pont azért gondolják magukat sikertelennek, mert nincs pénzük. Nézz meg itt pár kérdést :D
2021. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

# 1


akinek meg van az meg az aranyásók miatt aggódik

2021. máj. 19. 15:44
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Tevedes. Nem azok aggodnak az aranyasok miatt, akiknek van penzuk. Azok aggodnak, akik atlag alatt keresnek. Legalabbis a tobbseg.
2021. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

# 3


:D de ők miért aggódnak? ha nincs pénzük, tőlük úgysem akarnak semmit a pénzre utazó nők!!!!

2021. máj. 19. 15:49
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
4 Hát ez az, ezt nem érti senki. A legkézenfekvőbb magyarázat erre, hogy ennyire buták. Azt meg már rádbízom, hogy eldöntsd van-e valami összefüggés a butaságuk és a csóróságuk között.
2021. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%

Jóképűbb vagyok, normálisabb, de nincs pénzem. (Albérleti szobában élek, nincs kocsim, megtakarításom van de az meg nincs a homlokomra írva.) Nem is találok helyes nőt, aki legalább hozzám hasonló, csak ritkábban szexre. Persze találhatnék kapcsolatra nagyon kövér nőt, vagy nagyon csúnyát, akik nem tetszenek, de annak meg a világon semmi értelme.


Lehet vannak normális, helyes nők, akiket kevésbé érdekel a pénz, de ők már mind elkeltek nagyon fiatalon, ennyi, ebben én nem voltam szerencsés. Ezen kívül olyan közegben vagyok, ami tele van karrierista nőkkel. Szerencsére nem leszek egész életemben pénztelen, mert piacképes szakmám van és építem az életem, vagyonom, de fú, azért ezek az utóbbi években szerzett élmények nyilván nagyon belevésődnek a fejembe egész életemre a nőkkel kapcsolatban. Fiatalon huszonpár éves koromig barátnőim is voltak, mert akkor még olyan fiatalon nem nézték a lányok a pénzt.

27/F

2021. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
mindenki magánál jobbat akar. én azt nem értem, hogy ha ti férfiak nem adtok magatokra, nem iparkodtok, mi jogon várjátok el a szép és karrierista nőket, akik a toppon vannak? rájuk csorgatja a nyálát a fél ország szingli pasijai, mit siránkoztok, hogy van nálatok jobb és inkábbb őt választja?
2021. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

# 6


Az is fontos mennyi nővel ismerkedtél. Akár van pénzed akár nincs, sokat kell randizni amíg megtalálod akit akarsz. Tehát az hogy pl. havonta 2 nővel randiztál és nem volt siker, az nem számít.

2021. máj. 19. 16:28
 9/30 anonim ***** válasza:
63%
Oszt' a csoro mibű alakít csanádot?
2021. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

# 9


gyári "csóró" munkásoknak is van családjuk :D

2021. máj. 19. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!