Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a csúnya férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csúnya férfiak akik egy nőnek sem kellenek, nem gondoljátok hogy ti emiatt szerencsésebbek vagytok?

Figyelt kérdés

Ok nem jó ha nincs társad, nincs napi szex stb., de szerintem ez egy dolog. Most nézzétek meg hogy egy olyan férfi aki kell a nőknek milyen rossz dolgokon nehézségeken megy keresztül. Oké kapcsolat boldogsággal is jár de nézzétek meg milyen sok rossz dolgok vannak az ilyen férfiaknak Megcsalják őket, hisztiznek a nők, kidobják őket, rengeteg anyagi teherrel jár egy kapcsolat és család alapítás és akkor nem is beszélve a gyerekről, a nőnél marad a gyerek, gyerektartást fizetteti veled úgy hogy lehet alig látod a saját gyerekedet.

Bizony - bizony ebből ti mind mind kimaradtok nem kelendő férfiak higyjétek el nem is tudjátok mennyi bajtól menekültök meg amiatt mert nem kelletek a nőknek. Szerintem ti szerencsésebbek vagytok emiatt csak most nem úgy érzitek fiatalon ezt


2019. ápr. 24. 12:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz. Szerencsétlennek érzem magamat,mert 18 évesen szűz vagyok,és így megyek neki a nagybetűs életnek. Attól félek,hogy ha elérem a 22 éves kort,akkor mindenki értéktelennek fog tartani. Így is annak tartom magamat,nem kell,hogy mások is még rá tettézennek ezzel. Remélem érted. Ezért fogok összegyűjteni jó sok pénzt,és összejövök valakivel,aki elutasított. A pénz nem fogja visszatartani ;)
2019. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
1. Persze most fiatal vagy még most lehet nagyon rossz elismerem de majd 40 évesen mikor látod szenvedni a korodbeli kelendő férfi társaidat kapcsolati, nők miatti problémák miatt, akkor majd fogod érezni hogy uh de jó ebből kimaradtam
2019. ápr. 24. 12:47
 3/26 anonim ***** válasza:
:D szerencsés vagyok és gusztustalan de ezt csak az látja aki nem velem foglalkozik hanem az ismerősök véleményével. Egyszerre lehet szeretni és utálni is mert van jó oldalam is, sőt néha nem ismerek magamra. Szerencsés vagyok. Én tartom magam alkalmatlannak kapcsolatra mert van ez a múlt nevű valami ami velem jár, ez a bónusz. Na ez a valami senkinek sem kell de a legtöbben érdeklődnék utána. Mondhatnám hogy ha nem kell miért érdekel, de ezzel csak azt érném el, hogy még jobban érdekes lenne. Majd eldöntheti milyen vagyok az aki azzal foglalkozik ami most vagyok, a többiek véleménye pedig nem érdekel. Bocsi de tényleg leszarom. Lesz-e barátnőm? Ez az egymillió dolláros kérdés.
2019. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ismerek egy olyan ocsmány srácot hogy aki ránéz rendesen hányingert kap, mégis nagy az önbizalma. Mindene csúnya, se férfias alkata se teste, mégis kell a buta nőknek, pedig egy alkoholista ingyenélő selyemfiú. Zsák a foltját megtalálja, ez a mondás nagyon igaz. Főleg ha adott hozzá egy bolond nő, akinek semmi igénye.
2019. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Amputáltasd le a lábad, rengeteg előnye van. Nem kell cipőt venned, nem kell zokni venned, nem kell lábat mosni, nem tudnak rálépni...
2019. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Értem én hogy sok kellemetlenségből kimarad így az ember, nem is hiányoznak ezek nekem, de azért jó lenne, hogyha nem lennék már szűz 39 éves korom kapujában.
2019. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
5. Ez nem igaz, egy láb amputáció több hátránnyal jár mint előnnyel de a párkapcsolatnál ez nagyon nem így van. Nagyon hülye hasonlat volt, mert a lepontozás
2019. ápr. 24. 12:57
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

" de a párkapcsolatnál ez nagyon nem így van."


Ez csak a te szubjektív meglátásod, mert mindenképpen igazolni akarod a sikertelenségedet, mert vagy nem volt nőd, vagy nem szerencsésen választottál, vagy mert magad baxtad el.

2019. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8. Édesem nézz már körül mennyi a boldog és boldogtalan párkapcsolatok aránya.... Mindenki nézzen maga körül mennyi a boldog kevés nehézséggel járó csodás filmbe illő kapcsolatok mennyisége..
2019. ápr. 24. 13:06
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Én annyiból gondolom szerencsésebbnek magamat, hogy nem te vagyok. Borzalmasan egyszerű ember vagy.
2019. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!