Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a csúnya férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csúnya férfiak akik egy nőnek sem kellenek, nem gondoljátok hogy ti emiatt szerencsésebbek vagytok?

Figyelt kérdés

Ok nem jó ha nincs társad, nincs napi szex stb., de szerintem ez egy dolog. Most nézzétek meg hogy egy olyan férfi aki kell a nőknek milyen rossz dolgokon nehézségeken megy keresztül. Oké kapcsolat boldogsággal is jár de nézzétek meg milyen sok rossz dolgok vannak az ilyen férfiaknak Megcsalják őket, hisztiznek a nők, kidobják őket, rengeteg anyagi teherrel jár egy kapcsolat és család alapítás és akkor nem is beszélve a gyerekről, a nőnél marad a gyerek, gyerektartást fizetteti veled úgy hogy lehet alig látod a saját gyerekedet.

Bizony - bizony ebből ti mind mind kimaradtok nem kelendő férfiak higyjétek el nem is tudjátok mennyi bajtól menekültök meg amiatt mert nem kelletek a nőknek. Szerintem ti szerencsésebbek vagytok emiatt csak most nem úgy érzitek fiatalon ezt


2019. ápr. 24. 12:35
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
10. Százalékodból is látszik mennyire összetett bonyolult válaszokat adsz
2019. ápr. 24. 13:13
 12/26 anonim ***** válasza:
Igen. Qrva nagy mázlim van, hogy nem tetszem egyetlen egy nőnek sem. Mert ugye kinek hiányzik az, hogy esetleg szerelemmel szeressék és viszont szerethessen valakit 🤔? Arról nem is beszélve milyen jót tesz ez az érdektelenség az önbizalomnak és az önértékelésnek 😄.
2019. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Mert ugye kinek hiányzik az, hogy esetleg szerelemmel szeressék és viszont szerethessen valakit 🤔?


Elárulom anyádon kívül egy nő sem fog úgy szeretni..

2019. ápr. 24. 13:23
 14/26 anonim ***** válasza:
Hallkan jegyzem meg, nem is lenne egészséges, ha úgy szeretne.
2019. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
14. Ha úgy szeretne mint anyád akkor sose hagyna el
2019. ápr. 24. 13:29
 16/26 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok szűz, de annyiból igaza van a kérdezőnek, hogy én pl. 40 éves vagyok, voltam jópár osztálytalálkozón, látom a barátaim, ismerőseim házasságát, kapcsolataikat, és amiket ott látok hallok, meg tudok róluk...hát egyikkel sem cserélnék!! Soha! :D
2019. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Pontosan ha szex hiányzik el lehet menni fizetős lányokhoz szerintem ha heti kétszer menne valaki ilyen lányokhoz még akkor is jobban járna anyagilag mintha családja, barátnője lenne
2019. ápr. 24. 13:35
 18/26 anonim ***** válasza:

Jajj kérdező persze....

Azért gondolj már bele, azért van ennyi hátránya egy kapcsolatnak mert azok az emberek nem jó partnerrel kerültek össze. Nem egyeznek sokmindenben, azt mondják az ellentétek vonzzák egymást... Igen persze vonzzák...és az álltalad felvázolt helyzet fog bekövetkezni.

Pont ezért nem mindegy kivel vagyunk, milyen az az ember, mennyire hasonlítunk, mennyire egyezünk. Személy szerint nagyon örülnék egy olyan kapcsolatnak ahol passzolunk és harmóniában vagyunk.

Egyébként igen, inkább maradok egyedül minthogy az legyen amit írsz.

F36

2019. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem látni azt a sok boldog agglegény pasit? A férjemnek 3 nagybátyja volt, a legidősebb megnősült, 2 gyerek, jó munka, szép ház, a gyerekek már nagyok, most újítják fel a házat, normális életük van. A másik kettő agglegény volt, otthon maradtak az anyjukkal, nem kellett lakhatásra, házra, családra költeni, mégse mentek semmire az életben. Alkeszek lettek, alkalmi munkából éltek, mikor a mama meghalt, lelakták a házat, majd mindketten 60 éves koruk előtt meghaltak. És nekem is van ilyen rokonom, ő is a megörökölt lakásban él, nincs családja, mégsem látom, hogy sokra vitte volna anyagilag, boldognak sem látom, inkább megkeseredett. Persze vannak rossz kapcsolatok, házasságok is, de nem látom boldogabbnak az örök egyedülállókat.
2019. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
19. Ez nem attól függ ki van egyedül és ki nem... Ezek emberi tulajdonságok nyilván alkoholista lehet családos ember is és egyedülálló is. Az alkoholizmus így is rossz úgy is rossz.. És általában genetikai oka is van
2019. ápr. 24. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!