Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 195 cm magasan sem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 195 cm magasan sem találok magas barátnőt, akkor hogyan lehet? A tőlem alacsonyabb férfiak sem tudnak? Vagy szerencse kell hozzá?

Figyelt kérdés

Úgy alakult nekem is tetszik egy nő megjelenésén ha magas. 175-185 cm-re gondoljatok. Viszont évente jó esetben csak kb 2-3 magas nővel szoktam ismerkedni és valljuk be elég kicsi az esélye hogy 2-3 emberből lesz 1, akivel kívül-belül nagyon bejöttök egymásnak. Mert nyilván nekem sem csak ennyi fontos a másikban, hogy legyen magas. A többi külső és belső dolog sincs letojva. Nem bántásból, de pindúr pandúrokat (alacsony lányokat) viszonylag könnyen találok :D Pedig azt mondom egész jó pasi vagyok, a korosztályomban külsőre, anyagilag, szociálisan is felülről súrolom az átlagot és egész sok lánynak szoktam tetszeni. Ezt nem dicsekvésből írom, hanem hogy mégis ennek ellenére nem tudok egyszerűen olyan párt találni amilyet szeretnék. Mondhatni mégsem vagyok boldog és elégedett.


Látok párokat ahol a magas lány mellett a srác vele egymagas (pl a srác 185, a csaj 180), vagy néha azt is látom, hogy helyes magas csaj tőle alacsonyabb sráccal van. Szóval tudom nem csak a magasság számít a nőknek sem. Mit tudnék még tenni? Félek ez lesz majd mindig örökre.

26/F



2020. dec. 21. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Kit érdekel a sipítozásod szerinted? Keress egy kosaras csajt!
2020. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Talán ez azért lehet, mert alapból kevés a magas lány.

A női átlag magasság itthon 164 cm. Ha elképzelsz egy Gauss görbét, akkor bizony rájöhetsz, hogy a nők elég kis %-a 175-185 cm magas...

2020. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon nehéz még a magasságot is belőni társkeresésnél.

Az én előző párom (az egyetlen), 192cm volt, én 172 centi vagyok. Megszoktam, sőt, tetszett, hogy magasabb nálam ennyivel.

Nőként viszont most azt tapasztalalom, hogy sokkal több a 175-180 körüli pasi, mint a 185+,aminek én "örülnék".

Viszont butaságnak tartanám, ha minden pasit kiszórnék és esélyt sem adnék nekik, csak azért, mert velem egymagasak.

Mondjuk nem is nagyon ismerkedek most, sok más dolgom van, de kíváncsiságból kipróbáltam a facebook datinget, hát 10-ből 9 férfi a 180-at sem éri el. Sosem találnék senkit, ha ez alapján szelektálnék. :D

Szerintem téged is ha igazán megfogna valaki, nem számítana, hogy 175 alatt van.

2020. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Hello, itt az érme másik oldala:)

177 centi vagyok és hozzám sajnos szinte minden -irántam érdeklődő, korosztályomhoz tartozó, független - pasi túl alacsony.


10+ évvel idősebb vagyok, mint te,vagyis nem tartozunk egymás célcsoportjába, csak jelezni akartam, hogy tudom milyen ez, és innen sem egyszerű. Két, külsőre vonatkozó "elvárásom" van, amihez kénytelen vagyok ragaszkodni, mert anélkül nálam biztos hogy nincs fizikai vonzalom: az egyik, hogy legyen magasabb, mint én - mert "nőietlennek" érzem magam az ellenkező esetben. A másik az, hogy átlagos vagy sportos testalkata legyen: extrém túlsúly és röcögős háj rajtam sincs. Ennyi. A többi, ami lényegesebb, az a személyiségről szól - amely viszont önmagában nem viszi el a hátán az egész témát, kell a külső illeszkedés is.


Szerintem szerencse is kell hozzá, talán előbb - utóbb az is lesz. ;)

2020. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván szerencse is kell hozzá. A nők átlagmagassága ennél alacsonyabb, így nyilván ritkábban fogsz találkozni kirívóan magas nővel.
2020. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

178 vok.A barátnőm 176.

Nem nyarvogni kell,hanem keresni.

Mit szoljon az,aki 160?

Ugyhogy te csak hallgass!

Örülj,hogy ilyen nyakigláb vagy.

2020. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem,

miért elvárás, hogy a lány is "nagyon" magas legyen. Szerintem ha kívül (ezt leszámítva) belül minden passzol, ezért kár eldobni a kapcsolatot. Csak még ki sem tud alakulni egy kapcsolat, ha már az elején ennyire megszűröd a jelentkezőket. 😕

Szerintem elsősorban ne a magasságot nézd, vagy húzz egy alacsonyabb határt, mondjuk 160-165 cm-től fölfelé.


(én 164, barátom 194,nagyon jól megvagyunk. Lehet esztétikailag nem szokványos, de hát kit érdekel?😀)

2020. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha max 170cm-es pasikkal hozna össze a sors a 160cm-em mellé, de ha ez alapján válogatok még mindig szingli lennék. A mostani párom eddig a leg"alacsonyabb", de ő is 180cm.

A top egy cm-vel volt nálad kisebb. Gondolhatod mekkora élmény minden csóknál ácsingózni és nyakat törni :D

2020. dec. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Muszaj ezt a kerdest 3 naponta feltenned?


Mar mindent leirtunk: ha nem kellessz a lobszo noknek, akkor nem kellessz.

2020. dec. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már legalább 4x megválaszoltuk... azt hiszed, van egy Szent Grál válasz, amit még nem kaptál meg?


Amúgy magasként nagyobb esélyed van magas nőre, mert sok nő magasabbat akar.


A magas nők RITKÁK, szóval már kisebb merítésből válogathatsz, és aki neked bejön közülük (mert közöttük is azért van husis, Tank Aranka testalkatú, ronda arcú stb.), annak nem biztos, hogy te is bejössz. Ez van.

2020. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!