Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 195 cm magasan sem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 195 cm magasan sem találok magas barátnőt, akkor hogyan lehet? A tőlem alacsonyabb férfiak sem tudnak? Vagy szerencse kell hozzá?

Figyelt kérdés

Úgy alakult nekem is tetszik egy nő megjelenésén ha magas. 175-185 cm-re gondoljatok. Viszont évente jó esetben csak kb 2-3 magas nővel szoktam ismerkedni és valljuk be elég kicsi az esélye hogy 2-3 emberből lesz 1, akivel kívül-belül nagyon bejöttök egymásnak. Mert nyilván nekem sem csak ennyi fontos a másikban, hogy legyen magas. A többi külső és belső dolog sincs letojva. Nem bántásból, de pindúr pandúrokat (alacsony lányokat) viszonylag könnyen találok :D Pedig azt mondom egész jó pasi vagyok, a korosztályomban külsőre, anyagilag, szociálisan is felülről súrolom az átlagot és egész sok lánynak szoktam tetszeni. Ezt nem dicsekvésből írom, hanem hogy mégis ennek ellenére nem tudok egyszerűen olyan párt találni amilyet szeretnék. Mondhatni mégsem vagyok boldog és elégedett.


Látok párokat ahol a magas lány mellett a srác vele egymagas (pl a srác 185, a csaj 180), vagy néha azt is látom, hogy helyes magas csaj tőle alacsonyabb sráccal van. Szóval tudom nem csak a magasság számít a nőknek sem. Mit tudnék még tenni? Félek ez lesz majd mindig örökre.

26/F



2020. dec. 21. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%
Én 177cm magas lány vagyok. De én úgy veszem észre hogy körülöttem inkább alacsonyabbak a férfiak vagy velem egy magasak ezért nehéz párt találni.
2020. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem találok. 185 centi magas vagyok. 23/F
2021. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!