Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akiknek nincs pénzük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akiknek nincs pénzük, miért nem örülnek milyen szerencsések?

Figyelt kérdés
Annak, hogy a nők velük biztos hogy érdektől mentesen vannak együtt.

2021. máj. 19. 15:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%

#6

Ja értem! Nőként pénzre hajtani, felszines, de az, hogy te nem josz ossze kover novel, az rendben van, az nem felszines. Semmivel nem vagy jobb a goldiggereknél. Csak a felszinesseg tárgya kulonbozik

2021. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
62%

7. Nem akarok jobbat, külsőre örülnék egy hozzám hasonló (szintén helyes, csinos) csajnak. Szívesen küldök magamról képet, hogy lásd nem túlsúlyos vagy csúnya pasiként szeretnék helyes nőt. Anyagilag én is jó úton haladok, mert piacképes, jó alkalmazotti fizetést adó szakmám van. Csak mivel semmi családi hátterem nincs, tényleg nulláról kell összeraknom magam és az életem, ez pedig hosszabb folyamat, mint annak, aki kapott családi támogatást is. Ezt pedig a nők nem fogadják el és a legkönnyebb utat keresik, ami egy már most befutott férfi.


8. Tinderen pl hosszú távon nézve napi átlag 1-2 matchem van. A visszajelzések alapján és ami számokat másoktól hallok külsőre nincs is velem baj, azt látom a mindennapi életben is szoktam tetszeni lányoknak. Barátnőm is volt már régen, a személyiségem is alkalmas kapcsolatra. Mostanában évente talán 10-15 nővel randizom.

2021. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
38%

11. Leírtam, hogy én is jóképűbb vagyok és igen saját magamhoz HASONLÓ kinézetű, számomra vonzó nőt szeretnék magam mellé. Nem kövér nővel nem jövök össze, hanem számomra nem vonzó nővel nem, amibe a kövérek is beleesnek.


De ha már egy ilyen szerinted jó példát hoztál fel, elmondom miért nem jó a példád mégsem. Mert én magammal egy szintű nőt elfogadnék (anyagiakban, kinézetben is), a tárgyalt nők viszont maguknál jobb pasit keresnek (kinézetben nem feltétlenül, anyagiakban igen). Arról nem is beszélve, hogy a nők is ugyanúgy válogatnak kinézet alapján is, mint a férfiak is, csak a nők még másban is válogatnak.

2021. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
33%
Nem keresek valami fényesen, mégis van feleségem is meg szeretőm is 🤷‍♂️ egyik sem a pénzemért szeret. F
2021. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
28%

14. Ennek ezer oka lehet. Fényesen nem keresel, de mégis van valamicske vagyonod. (Ingatlan, autó, stb). Még vagy már olyan korban vagy, hogy a nők kevésbé nézik a pénzt. Nem olyan környezetben élsz, nem olyan nőkkel vagy körülvéve, akik átlagosnál jobban a pénzt nézik (pl huszonéves fiatal karrierista nők). Különösen jól nézel ki. Különösen jó dumájú, magabiztos vagy. A feleségeddel nagyon fiatalon találkoztatok és amikor beléd szeretett olyan korban volt, hogy nem érdekelte még a pénz.


Ha ezek közül amiket felsoroltam csak 1-2 igaz, az is mindent megmagyaráz. Örülök neked.

2021. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

# 12


szerintem semmi gond nincs veled vagy az anyagi helyzeteddel, az évi 10-15 randizás az átlag havi 1.


Szerintem ez a probléma.


Egyszerűen túl kevés. Sokkal-sokkal többet kellene hogy megtaláld akit szeretnél.

2021. máj. 19. 16:48
 17/30 anonim ***** válasza:
Vagyon kilőve, ingatlanom nincs, egy 20 éves szakadt Opelem van, nem vagyok jóképű, nincs jó dumám se, visszahúzódó, csendes típus vagyok. És 48 éves 🤷‍♂️ #14
2021. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhaság a pénz és az,hogy dagat valaki nagyon nem ugyan az! A pénz csak egy tárgy/virtuális valami ami bármikor értéktelenné válhat! De az ha valaki dagadt az mind a külsőt mind az egészséget ,mind az adott személy mentalitását negatív irányba billenti! Tudod nem a pénzzel fogsz élni nem a pénztől lesz gyereked stb stb! Szóval igen aki a pénzt nézi az felszines mert annak nincs köze maga az emberhez!
2021. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
52%

#7 " mi jogon várjátok el a szép és karrierista nőket"

Itt ismét egy nő aki szerint a férfiaknak bejön ha egy nő karrierista. Bocs, de nem, a férfiaknak nem jön be a karrierista nő, csak az életképtelen kisfiúknak. Sőt ha a karrierizmusud abból áll hogy folyamatosan túlórázol, akkor még taszító is.

2021. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
50%

#18

Tévedés! Penz nélkul nem lehet gyereked, vagy ha mégis, akkor csak nagyon szar módon....nélkulozve.


De, ugyanaz! Mindkettő kulsőség.

2021. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!