Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások miért olyan szerencsések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások miért olyan szerencsések, hogy találnak társat, akár már 16 évesen is? L24

Figyelt kérdés
Meg szűz vagyok és csók sem volt soha. Nekem mindig csak ilyen falu alkoholistája szerű bolondok kezdeményeztek.😔 Pedig azt mondják az ismerőseim, hogy nagyon okos, intelligens lány vagyok. Normális, nem feltűnő stílusom van. Vagy most őszintén jobbak az erkölcstelen buta nők?

2021. máj. 15. 21:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Bolondnak bolond jut
2021. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De ez rám nem igaz. Nincs szerencsém az élethez.😔😔😔
2021. máj. 15. 21:47
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi nagyon sok nő van még ugyanígy. Énis 23 vagyok, de még egy tisztes kapcsolatom se volt. Ráadásul én pesti vagyok így lenne miből választani, de nem megy az online ismerkedés, élőben meg félnek tőlem mert amolyan alfanő típus vagyok. Vannak akik szerencsések és vannak akiknek el kell ezeket fogadnia és nem elszomorodni.
2021. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%
Ha lenne kedved ismerkedni, irj nyugodtan
2021. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem szerencse. Kinézet, kisugárzás és hozzáállás kérdése. Te valószínűleg csúnya vagy és önbizalomhiányod van, ezért süt le rólad, hogy olyan elkeseredett vagy hogy bárkinek szétteszed. Ezért megy rád minden alja alkesz. De lehet, hogy neked ez a szinted, és inkább össze kéne jönnöd egyikkel. Nem mindenkinek jut menő gazdag csávó.
2021. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Hallos ötöske. Milyen jogon szidsz és állítasz egy nőről ilyet? Leírta még azt is h szűz. Eszednél vagy te?
2021. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%

#3 hidd el, nem kell ahhoz alfanőnek lenni, hogy féljenek leszólítani a pasik. Élőben nehéz, mert ha egy rossz pillanatodban találnak meg pont, akkor alapból esélytelen, meg egyébként is, te is sietsz valahova, valószínűleg ő is, nem biztos hogy ott van fejben. Meg mondjuk az amcsiknál "divat", hogy még arra a férfira is ráhúzzák, hogy szexuálisan zaklatta, neadjisten meg is erőszakolta a nőt, aki valójában nem is csinált semmit. Nem egy ilyen sztori van, hogy ilyen miatt öngyilkos lett egy férfi. Szóval lehet, hogy ez is benne van a pakliban, de mondom, ez inkább ilyen nyugati dolog.


Az internet meg esélytelen egy átlagos, vagy attól rosszabbul kinéző pasinak, maximum ha jó a dumája. Akkora a választék nektek, nőknek, hogy nyilván a jobbakra, a szimpatikusakra mentek rá. Fordított esetben nyilván én, meg a férfiak java is így tenne, de nincs fordítva.

2021. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Bár az 5-ös válaszoló eléggé kifogásolható stílusban fogalmazta meg a mondanivalóját, de az a helyzet, hogy van igazság abban amit mond. A hozzád hasonló lányoknak általában irreálisak az elvárásai a férfiakkal szemben. Mindig a "fehér herceget szőke lovon" várják. Sajnos a modern feminizmus miatt a nők elhiszik azt, hogy mindig a férfinak kell kezdeményezni, a nőnek pedig a kisujját se kell mozdítania, hiszen ő a főnyeremény, a férfiak pedig egymással versengenek a kegyeiért. És emiatt az irreális, teljes mértékben káros és hamis felfogás miatt még az átlag alatti nők is elhiszik, hogy nekik igenis jár a jóképű herceg. Ahogy Abraham Lincoln mondta egyszer: "A boldogsághoz két út vezet. Vagy csökkented a vágyaidat [elvárásaidat], vagy növeled a lehetőségeidet. Ha bölcs vagy mindkettőt megteszed!"
2021. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%
Privátban küldj egy képet magadról!
2021. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kedved beszélni írj nyugodtan.


23/l

2021. máj. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!