Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások miért olyan szerencsések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások miért olyan szerencsések, hogy találnak társat, akár már 16 évesen is? L24

Figyelt kérdés
Meg szűz vagyok és csók sem volt soha. Nekem mindig csak ilyen falu alkoholistája szerű bolondok kezdeményeztek.😔 Pedig azt mondják az ismerőseim, hogy nagyon okos, intelligens lány vagyok. Normális, nem feltűnő stílusom van. Vagy most őszintén jobbak az erkölcstelen buta nők?

2021. máj. 15. 21:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nem a számodra legmegfelelőbb helyen voltál, hogy most ezt így érzed.


24 éves vagy, előtted az élet! Fogsz találni megfelő párt.


A faluba ha nem nagy falu ott már a srácok nagy többségének tippem szerint van már barátnője, gondolom 16-os is falusi. Kevés legény között a lányok is szeretnek nekik jumpingolni, hiszen kevesebb a választék. Nagyobb választéknál is ha ugyanezt írod akkor nyugtázzuk, hogy oké körbe ugrálnak a csajoj. Ha nagyvárosi vagy akkor nem szóltam, de akkor meg tudod hova kell menni csajozni.


Egy falusi lánynak nem biztos hogy lehetősége van olyan helyre utazni, ahol vannak a saját érdeklődésének megfelelő fiatalemberek.

2021. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
65%
Mert a sima atlaglanyokra is roppantul nagy a kereslet
2021. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Nekem sincs sok szerencsém mostanában sajnos! 24/F

Ui: aki szeretne ismerkedni, írhat, budapesti vagyok

2021. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én úgy gondolom, hogy rossz helyen vagy. El kellene járni valahova, új közösségbe ahol vannak fiúk is. Faluban és környékén nagyon nehéz ismerkedni, alig van fiatal, és megértem mert én is pici faluban élek és akik itt maradtak fiatalok vagy házasok vagy kocsma töltelékek. Szerintem az 5 és a 16-os válaszolora ne hallgas.... Nem is jellemezném őket.
2021. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, hogy valaki 30 évesen is a 16 éves korában kialakult kapcsolatában legyen. Szóval ne aggódj, simán lehet, hogy hamarabb megállapodsz, mint ők.
2021. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
46%
jó lenne ha írnál 25f
2021. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!