Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások miért olyan szerencsések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások miért olyan szerencsések, hogy találnak társat, akár már 16 évesen is? L24

Figyelt kérdés
Meg szűz vagyok és csók sem volt soha. Nekem mindig csak ilyen falu alkoholistája szerű bolondok kezdeményeztek.😔 Pedig azt mondják az ismerőseim, hogy nagyon okos, intelligens lány vagyok. Normális, nem feltűnő stílusom van. Vagy most őszintén jobbak az erkölcstelen buta nők?

2021. máj. 15. 21:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%
Nyilvánvalóan te csak az élet elszenvedője vagy, semmilyen esetben sincs hatással a döntéseid és tetteid az életedre.
2021. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Én az okos (tanult, művelt) férfiak körébe tartozom, és nekem sem könnyű társat találnom. Nem csak az "okosságom" miatt, hanem a személyiségem, látásmódom, értékrendem nem átlagos, az átlag számára nehezen érthető, felfogható jellege miatt is.


Amit javasolni tudok, az az "aktív" és "megértő" módba kapcsolás:

ha nem kezdeményeznek nálad, akkkor próbálj tenni "egy lépést" a másik felé.. ha nincs kellő reakció, tegyél még egy "lépést" - hátha akkor már "feltűnik" a másik félnek, hogy "közeledsz hozzá", illetve hogy "akarnál tőle valamit".. :) a "megértő módba kapcsolás" pedig azért szükséges, mert lehet, hogy a másik okos, de például sérült, bizonytalan, vagy hozzád hasonlóan tapasztalatlan..

2021. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 V-Balazs ***** válasza:
40%
Szia nekem sincsen semmiben sem szerencsém :D amúgy debreceni 18 f
2021. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez megnyugtat még én sem estem túl a csókon. Ne idegeskedj annyit rajta. F25
2021. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
45%
Nem mondtál semmit ami alapján érdekesnek kéne lenned. Az teljesen okés, ha nem vagy a legszebb, de akkor mutass fel valami mást, mondjuk érdekes személyiség vagy, vannak hobbijaid? Ez esetben engem is érdekelsz, más esetben pedig engem sem.
2021. máj. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
29%

Ötösnek igaza van, elég menő népszerű pasi vagyok, korulugralnak a lanyok, veled az a baj hogy hamis illúziókban élsz és nem úgy van a valóság ahogy megalmodtad! Milyen jogon alkoholistazol te le bárkit is? Attól meg h falu beszélhetnel több tisztelettel róla! Sem okos , sem intelligens nem vagy, sőt meg onbizalmad sincsen! Arra nem gondoltál buksi, hogy ideje neked is kezdemenyezni?! Ideje normalis pasikkal ismerkedni nem csak akikről almodsz! Egy noben az is vonzó ha határozott és van önbizalma! “Erkölcstelen buta nők” Aha szóval te látod igx azokat akik fenyévekkel jobbak nalad és irigy vagy! Igen nalad sokkal jobbak ok veled ellentétben nem írjak így le a falu lakosait és nem azzal próbálnak felvágni h okosok! Amúgy meg csesuheted! Ha nem nezel ki jól és meg az oltozkodesed is visszafogott és meg onbizalmad sincsen mit vársz? H egy jó pasi be repüljön az ablakon?! Ideje neked is tenni a dolgokért! Ismerkedni stb! Nem irigykedni!

Le lehet pontozni!

2021. máj. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
34%

Hol vannak azok a szerencsések kérdező? :D


Konkrét pédákat is tudsz mondani?

2021. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Amúgy 13-as és 14-es metakommunikációval ajánlkozott. Észrevetted kérdező?


Talán 12-es is érdeklődik.

2021. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
73%

16-os csak el van keseredve, ne kezd már te is ezt a sablon dumát. Úgy könnyű ha körbe ugrálnak a csajok. Ti mennyi csajt ugráltatok már körbe? Már olyan unalmas. :D


Amúgy 17-es, 18-as 19-es vagyok.

2021. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
* Mármint a kérdező van elkeseredve, ha félreértenéd,nem neked írtam, csak egy vessző kimaradt.
2021. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!