Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetnek egyes nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek egyes nők olyan szerencsések, hogy eljegyzik, majd feleségül veszik őket?

Figyelt kérdés
Nekem a leghosszabb kapcsolatom is 3 hónapig tartott, majd eldobtak, mint egy rongyot. Nem is tudom ilyen múlttal kinek is fogok kelleni, mert én nem tudok egy hosszú kapcsolattal dicsekedni. Másokat meg nem hogy dobnának, hanem nekik behódolnak a férfiak.
2020. aug. 6. 21:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Én 24 évesen egy kapcsolatot sem zsebeltem még be és ha hiszed, ha nem, 3 ilyen barátnőm van, aki ugyanebben a cipőben jár! Semmiről sem vagy lemaradva, van egy olyan sejtésem, hogy hasonló korú vagy, de ha nem, elnézést. :)
2020. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem erzem magam szerencsesnek. Ketszer is eljegyeztek es elvettek. Bar ott tartanek mint te. Jol nezd meg kivel allsz parba, mert kesobb meg majd vered a fejed a falba, hogy miert hazasodtal.:-)
2020. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem csak szerencse kérdése, egy kapcsolatba rengeteg energiát kell fektetni, hogy működjön hosszú távon... de tény, hogy nehéz találni megfelelő partnert, mert vhogy a kapcsolatok is olyan eldobhatóak lettek mostanság, nem érték már az elköteleződés.
2020. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
72%
Mi ebben a szerencse? A házasságok fele válással végződik. Akik nem válnak el, azok közül is nagyon sokan boldogtalanok.
2020. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%

Elnézést, hogy pasiként írók ide! Egy kívételével, nekem is max három hónapos volt az összes kapcsolatom. De volt egy közel 11 éves is. És az sem a mi hibánkból ért véget. Két tragédia és két költözés három éven belül szétbomázta az öröknek hitett.


A családi fészek tűzének őrzője a nő, de férfinak ebben partnernek kell lennie. De csak kölcsönös partnerségben lehet hosszabb távon működni. Ha probléma van a napi rutinba igazitott rövid és hosszú tárvek melledt eről is kell beszélni.

2020. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%
Miért, ez szerencse? 😂 Engem is elvettek, de eddig ez nem jutott eszembe, hogy ez szerencse.
2020. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
48%
Nem szerencse ez. Inkább átok. Én háromszor mentem férjhez, mert mindig azt hittem szerelmes vagyok. Az voltam, csak éppen az exférjeim inkább birtokolni akartak mint egy szép tárgyat. Harmadik exférjem konkrétan megmondta, hogy ha tehetné ugyanakkora biztosítást kötne rám, mint a kedvenc autójára. Tavaly férjhez mentem negyedik alkalommal is. De itt már 12 évig halogattam a házasságot. Most jól választottam.
2020. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

#7 Sok boldogságot nektek!

Három a magyar igazság, és egy a ráadás.

2020. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
44%
Férfiak is járnak hasonló cipőben, akik azt kérdezhetnék: Hogy lehetnek egyes férfiak olyan szerencsések, hogy vannak nők, akik hozzájuk mennek feleségül, és akikből aztán ezek a férfiak hülyét (cselédet, stb.) csinálhatnak?
2020. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
29%

#9


Ha ezt a kérdést fel mered magadban tenni, automatikusan incel leszel - a gyakoris logika szerint.

2020. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!