Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más embereknek miért jut...

Más embereknek miért jut mindig a szerencséből? Nekem pedig miért nem?

Figyelt kérdés
Én is vágyok arra hogy egyszer valaki annyira szeressen, hogy engem is eljegyezzenek majd elvegyenek, de erre semmi esélyt se látok. Bezzeg engem mindig átvernek a férfiak, nem hogy elvegyenek, más nőknek meg a fenekét kinyalják.
2020. júl. 27. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Azzal nem vagy beljebb, ha másokat irigyelsz, járj nyitott szemmel és rad talál a boldogság.
2020. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy ez a szerencsén múlna, vagy ha mégis, akkor ott nem lesz fenéknyalás.
2020. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a szerencsen tul boven lehet mas oka is.

Te valasztod meg, hogy hogyan viselkedsz, oltozkodsz, milyen pasikat akarsz megfogni (es mivel), te valasztasz kozuluk, hogy kivel jossz ossze, es a kapcsolatot is te epited fel (legalabbis felereszben).


Ha teged mindig atvernek, akkor talan erdemes megnezni, hogy miert ilyen pasikkal kezdesz mindig.

2020. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is tunék olyan hölgynek örülni akinek én kellek, de hát még valahogy nem találtunk egymásra. Ismerkedj, keresgélj, járj el társaságba. Előbb utóbb találkozni fogsz olyan sráccal aki a későbbiekben el is jegyezhet. Ne légy türelmetlen.

29f

2020. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem annyira a szerencsén múlik, a fejedben kéne rendet tenni, hogy megtaláld a megfelelő partnert.
2020. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállásodon változtass, mert ez rossz irány. Semmi köze a szerencsének ehhez, felejtsd el az irigységet.

A gondolkodásod, személyiséged a döntő.

2020. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy a szerencse tudással, tehetséggel, a nyaktól felfelé levő kapacitás kihasználásával kéz a kézben jár. Az irigység önmagában arra alkalmas, hogy pusztítsa a lelkedet, inkább változtass a hozzáállásodon s meglátod, a világ körülötted is megváltozik.
2020. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kovpet ***** válasza:
82%

"valaki annyira szeressen, hogy engem is eljegyezzenek majd elvegyenek"


A szeretetnek mi köze egy polgárjogi szerződés aláírásához?

2020. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Te vagy a nő,te választod meg a párodat!

Ennek semmi köze a szerencséhez!

Rajtad áll, benned van a hiba hogy mindig a rossz férfiak közeledését fogadod el.

Hány éves vagy?

2020. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as biztos avítt dolognak gondolod, de bizonyos emberek életében fontos szerepet tölt be a házasság.
2020. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!