Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetnek egyes nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek egyes nők olyan szerencsések, hogy eljegyzik, majd feleségül veszik őket?

Figyelt kérdés
Nekem a leghosszabb kapcsolatom is 3 hónapig tartott, majd eldobtak, mint egy rongyot. Nem is tudom ilyen múlttal kinek is fogok kelleni, mert én nem tudok egy hosszú kapcsolattal dicsekedni. Másokat meg nem hogy dobnának, hanem nekik behódolnak a férfiak.
2020. aug. 6. 21:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
67%
Ennyi kiábrándult embert, szomorú :( azért látni jó példákat is a házasságra, nem mindenki válik el és boldogan, szépen élnek.
2020. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
69%
Az, hogy kifelé hányan tűnnek boldognak az egy dolog. :) Rengeteg olyan házasságról tudok, ahol külső szemlélőként azt gondoltam, hogy minden rendben van. Aztán kiderült, hogy messze nem, sokan már a szakadék szélén álltak vagy caak azért voltak együtt, hogy ne legyenek külön, mert annyira kapcsolatfüggők. Meg egyébként is ebben a felszínes világban kifelé mindenki nagyon boldognak tűnik, az őszinteség már régen kihalt.
2020. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

"#19 Azt úgy-e tudod, hogy eljegyzés után csak menyasszony lesz még csak, nem pedig feleség?"

Húha, köszi a hülyének nézést, de képzeld, tudom.. :))

Csak most az egyszerűség kedvéért nem mentem bele hosszabb magyarázatba.

2020. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
95%
Igen, van olyan is, aki kifelé él, de azért ne gondoljuk, hogy nincsenek olyan párok, akik normálisan, nyugiban élnek egymás mellett. Konfliktus mindenhol van, az elköteleződés a lényeg, enélkül felesleges is megházasodni.
2020. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
#23 Elnézést! Hosszú ideig volt menyasszonyom, és ott értették folyton félre. ;)
2020. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
47%

Jajj istenem megint te?


Gyere össze Balázskával.

2020. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
ma 12:32 A célzásodból ítélve is, tuti nem rámgonolsz. ;) :D
2020. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
nem 27-es, nem rád gondolok :)
2020. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
De most rám gondoltál vagy rá vagy kire? :)
2020. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
#29 Kérdezőre. 🤔😂
2020. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!