Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetnek egyes nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek egyes nők olyan szerencsések, hogy eljegyzik, majd feleségül veszik őket?

Figyelt kérdés
Nekem a leghosszabb kapcsolatom is 3 hónapig tartott, majd eldobtak, mint egy rongyot. Nem is tudom ilyen múlttal kinek is fogok kelleni, mert én nem tudok egy hosszú kapcsolattal dicsekedni. Másokat meg nem hogy dobnának, hanem nekik behódolnak a férfiak.
2020. aug. 6. 21:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Hát ez kár, ma már senki se gondol rám. Mit gondolnak ezek.. :)
2020. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
#31-es én gondolok rád. Apám is (19)31-es volt. 😁
2020. aug. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
6%
jelezni szeretném, hogy ennél a kérdésnél 9-es válaszomért elég csúnyán lepontoztak - úgy gondolom, hogy igazságtalanul, sunyi módon..
2020. aug. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
95%
Kívánja, hogy jegyzőkönyvbe vegyük?
2020. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!