Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetnek egyes nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek egyes nők olyan szerencsések, hogy eljegyzik, majd feleségül veszik őket?

Figyelt kérdés
Nekem a leghosszabb kapcsolatom is 3 hónapig tartott, majd eldobtak, mint egy rongyot. Nem is tudom ilyen múlttal kinek is fogok kelleni, mert én nem tudok egy hosszú kapcsolattal dicsekedni. Másokat meg nem hogy dobnának, hanem nekik behódolnak a férfiak.
2020. aug. 6. 21:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
A #9-es nem egy megkeseredett nő?
2020. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
35%

#10

nem vagyok incel, felvetésem nem szélsőséges - inkább logikus.

2020. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
45%
Nyugi kérdező, manapság már semmit se jelent a házasság. Megcsalják egymást, elválnak. Semmi értéke nincs màr. Inkább örülj, hogy egyelőre kimaradtál belőle.
2020. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
9%

#12


Tudom! Ezért is fáj sokaknak.

Aztán nyomják a piros kezeket.

2020. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
97%
Jót kell választani és jóvá kell válni. Igazából ennyi az egész. Meg ha olyan emberrel jössz össze, akinek nem fontos ez az egész, a fejed tetejére is állhatsz. Fontos az azonos értékrend.
2020. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
3%

#15 +1


És a én és te, vagyis te és én legyen a legfontosabb egy párkapcsolatban, ne valami projekt cél.

2020. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen instant világot élünk, gyorsan oldódó kapcsolatok, eldobható emberek. Ma ez a trendi, a divat. :) Jah és ne hidd, hogy a házasságok sokkal tovább tartanak. A nagy százalékban csúnya válással végződnek.
2020. aug. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
93%
nyugi, a férfiakat is kidobják D:
2020. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
88%
Nézőpont kérdése. Nekem egyre több ismerősöm lesz 30 évesen már elvált. Rosszabb esetben nyakán egy gyerekkel. Az eljegyzés nem jelent semmit. Nem a nő értékét mutatja és egyáltalán nem garancia, hogy boldogok lesznek.
2020. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
#19 Azt úgy-e tudod, hogy eljegyzés után csak menyasszony lesz még csak, nem pedig feleség?
2020. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!