Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetek ilyen szerencsést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencséstlen hogy nekem egy barátnőm sem volt még?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam de nekem nem akar össze jönni. Úgy érzem hogy nekem ki fognak maradni a lányok az életemből, nem tudok mit csinálni, de engem ez nagyon zavar.

Ennyi idősen már mindenkinek volt barátnőmje csak nekem nem, el sem tudom képzelni milyen lehet ha szeret valaki.


2020. ápr. 21. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Miért, háby éves vagy?

Egyszer biztosan lesz valaki, csak ne görcsölj rá, esetleg lehet túl válogatós vagy

Nézd meg mi lehet benned amitől nem tartanak vonzónak annyira hog összejöjjenek veled

2020. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Azért nem mindegy, hogy 20 vagy 40 évesen írod-e a fenti sorokat...


De ha csaj oldalról nézem: aki ennyire gyökér, hogy egy általános, semmitmondó kérdést ír ki úgy, hogy még az alapvető információk is hiányoznak belőle, amik alapján el lehetne indulni, akkor nem csodálkozom, hogy nem jön össze senki.

Gondolj bele, ha a való életben is így beszélsz, hogy érdemben lehetetlen reagálni rá, akkor garantált a kínos csend és feszengés már a randira hívás előtt is.

Íme kivesézve (az elütéseket nem is említem):


Cím kérdés: általános siránkozás, egy jó adag önsajnálattal, maga a kérdés "költői" (értsd: nem lehet rá válaszolni). Már ettől a p*csohástól menekül az összes csaj.

Kifejtés: további siránkozás, ahol leírod minden konkrétum nélkül azokat az általánosságokat, amiket 80-as IQ felett már mindenki kikövetkeztetett az előző nyígásból is. De nem lehet reagálni. Mit próbálkoztál? Hol próbálkoztál? Mennyit próbálkoztál? Mióta próbálkozol? A lányok nem fognak semmit sem harapófogóval kihúzni belőled.


Zárás: További picsogás, míg a részletek ismét homályban maradnak. "Ennyi idősen már mindenkinek..." Mennyi idősen? Szerinted itt mindenki ismer téged? Ha netes chaten ejtesz el pár ilyen számodra evidens, de a másik számára kikövetkeztethetetlen utalást, akkor legkésőbb a második ilyen után "ez barom" felkiáltással fogja bontani a beszélgetést.


Szóval, nem mondtál semmi érdemit, de az látszik, hogy van min dolgozni bőven. És látod? Én csak szórakozásból irkálok ide, mégis sikerült itt késő este felb...ni engem is.


32F

2020. ápr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

2-es nagyon megmondta, igaza van.


Rakattintottam a kérdésre, hátha jobban ki lesz fejtve, hogy megertsem a konkrét problémát. De nem lettem okosabb.


21

2020. ápr. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Csúnya vagy. Menj fizetős lányhoz, oldódj fel, aztán építs karriert, gazdagodj meg és 60 évesen vágj vissza, mint Andy Vajna.


Le lehet pontozni, de az itteni válaszolókkal ellentétben én bárkinek személyesen, élőben is hajlandó vagyok bebizonyítani, hogy léteznek olyan férfiak, akikhez senki nem vonzódik, pedig külső adatok és ápoltság alapján ez nem lenne indokolt és nőben ugyanilyen kategória nem létezik.


Az összes többi pedig a névtelenség homályban ontja magából a sok bullshitet, hogy majd lesz valakid, meg minden rajtad múlik.

2020. ápr. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es: Hát, Louie C. K. is megmondta már, hogy vannak olyan emberek, akik annyira rusnyák, hogy még csak szájukra se ad egy puszit senki, egész életükben és, hogy a "mindenkinek van valahol párja" szöveg marhaság 😁😁😁
2020. ápr. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Hagyjuk már. A férfiak, akikhez "senki" nem vonzódik, is bejönnének valami borzasztó bányarém kriplinek. Ahogy nők közül is vannak, akik csak ilyen kaliberű férfiaknak. Annyi a különbség, hogy a nők kimondják, hogy köszönik szépen, ettől a "sikertől" előbb vágnak eret magukon, mint lesznek boldogok, míg a férfiaknak ezek a "rajongók" egyszerűen kiesnek a látóterükből.
2020. ápr. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Több oka lehet:

- csúnya vagy

- alacsony vagy

- introvertált vagy

- szüleiddel laksz

- keveset keresel

- nincs autód

2020. ápr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!