Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek-e valakibe "szerelmes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e valakibe "szerelmes", akivel csak párszor találkoztam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár alkalommal el kellett menjek fogászati kezelésre, ahol is egy nagyon rendes és figyelmes fogorvosnő kezelt több alkalommal is. Első "találkozás" után természetesen nem éreztem semmit (miért is éreztem volna, ugye), viszont pár héttel rá újabb kezelésekre kellett mennem. Arra lettem figyelmes, hogy egyre jobban "tetszik" a fogorvosnő, de nem az átlagos módon (tehát nem arra gondolok, amikor valakit meglát az ember aki testileg nagyon tetszik neki, eljátszogat vele a fantáziájában egy kicsit, de igazából 3 perc után már nem is emlékszik az adott emberre). Nem, nem erről van szó, hanem egyszerűen "megfogott" a hölgy és akarva akaratlanul előkerül a gondolataimban (elég gyakran), meg szeretnék vele lenni, meg megismerni, meg minden ilyen hülyeség. Picit még "kutakodtam" is utána (semmi creepy dologra nem kell gondolni). Természetesen ő ezt még sejteni sem sejtheti, neki csak egy vagyok a sok páciens közül.


Persze az egészből nem lehet semmi, nem is áltatom magamat ezzel, de ez a tudat viszont nagyon szomorúvá tud tenni (és úgy egy picit semmihez sincs kedvem emiatt az utolsó kezelés óta). Ráadásul alapvetően eléggé távol állnak tőlem az "érzelmek" (véleményem szerint) - mondjuk most úgy látszik, hogy annyira mégsem.

Amúgy a fogorvosnő egy nagyon kedves, aranyos, gyönyörű szép és okos hölgy.


2018. júl. 2. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:

2 dolgot tanácsolhatok: beszélj vele, nem a fogadról, hanem munkán kívüli dolgokról, ha pozitívan leáll veled beszélni, akkor max jöhet egy másik szint, de az már egy másik fejezet.

2: felejtsd el.

2018. júl. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogorvosként tartsd meg, de nőként felejtsd el.

Én is voltam a héten fogorvosnál. Nő vagyok, és a doktornő nagyon kedves volt velem,elmagyarázott mindent, és nagyon szép, fiatal, vonzó. Még női szemmel is. Mert a rendes fogorvosok már csak ilyenek.

2018. júl. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan itt azt szokták írni, hogy nem, szerelmes csak akkor lehet az ember, ha nagyon jól megismerte a másik embert, szerintem ez b.romság, pár másodperc alatt is létrejöhet és gyakran megtörténik.
2018. júl. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg, jelentkezz be hozzá, és mikor bemész mondd meg neki, hogy az igazság az, hogy nem is kezelésre jöttél hanem szeretnéd elhívni egy kávéra munka után
2018. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

A probléma az, hogy van barátja / férje, ráadásul több éve. A másik pedig (ha nem létezne az első probléma), hogy nem tudom, hogy "egy kategóriában" lennénk-e amúgy is...

2018. júl. 2. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!