Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek kb hány %nál mondható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek kb hány %nál mondható ki h a pénzre hajtanak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 12:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
38%
utolsó, te nem is értem, hogy gondolod, a ribik szokták elvárni, hogy a pasi költsön rájuk.
2022. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
51%
kb 100%
2022. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
85%
Ma szinte (közszférától eltekintve ha nincs hátszeled), bármivel tudsz jól keresni, ha jó vagy benne. Hülyeség a "szakmunkás VS diplomás" téma is pont emiatt, mert ha egy felkapott ügyes igényes burkoló vagy, dupláját keresheted minimum egy diplomás mérnöknek. Van olyan, aki 8 általánossal megtanul ablakot berakni, csinál magánvállalkozást és 1-2 év alatt jól csinálja medencés házban lakik. (ismerek ilyenre is példát). Élelmesnek kell lenni.
2022. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
66%
43-as, a legtöbb körmös többet keres, mint nálunk a könyvelők.
2022. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
81%
43as, 44es, ok de azért nem mindegy a munkakörülmény sem. egy mérnök ül a kényelmes irodában, akár otthonról is dolgozik, fizikailag nem kell kicsinálnia magát, nem görnyed egész nap, leteszi a munkát, oszt' szevasz. én igazán nem akarok lenéző lenni (nem vagyok én sem mérnök), de azért az emberek többsége (főleg a diplomások, komoly diplomával, nem filológus)ha nagyon megunja a mérnöki munkáját,képes lenne szakmát kitanulni. ettől függetlenül mégsem dobja el mindenki a diplomáját azért, hogy ablakot tegyen be.
2022. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
86%

45: De nem is mindenkinek az a cél, hogy "húdejól keressen", különben az összes mérnök minimum norvégiába vándorolna.

Minden szakmának megvannak az árnyoldalai, ami a kőművesnek a gerincsérv 50 évesen, az a programozónak látáskárosodás.

2022. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
47%

"ha nagyon megunja a mérnöki munkáját,képes lenne szakmát kitanulni"


Ellenkezője is mehet.

2022. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
81%
persze, de a realitások talaján azért maradjunk, az egyik oldalnak kicsit könnyebb dolga lenne
2022. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
63%
Miért hiszed? Én könyvelőként nem tudnék körmös lenni, mert egy egyenes vonalat nem tudok meghúzni.
2022. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
31%

49

Szintén könyvelő vagyok, és van körmös cégem! Kb az átlagot keresik ők is, mint (netto 500) de jobb honapokban, pl karacsonykor, bizony megvan nekik a 7-800 tisztán

2022. ápr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!