Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek kb hány %nál mondható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek kb hány %nál mondható ki h a pénzre hajtanak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 12:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
80%

28


De igen, nagyon is jól megy a szövegértés. Vicces, amikor egy félanalfabéta próbál még engem butának beállítani. :D


Egyébként én azt mondom, hogy egy komoly kapcsolat esetén értelmezhetetlen a kérdés, mivel nálam mindig alap, hogy közös kassza legyen. Ha a párom értelmes és tisztességesen dolgozik, akkor nem érdekel, hogy technikailag nagyrészt az én fizetésemnek köszönhetően tudunk külföldre menni nyaralni.


Ha viszont neki igénye sincs utazásra, akkor meg nem biztos, hogy együtt kéne lennünk.


Amit leírsz, az pedig nem a "nem akarom eltartani" témakörbe tartozik, senki nem a nyaralást meg egyéb luxus dolgokat érti ezalatt, amikor ezt mondja.

Ha valakinek nem telik 4 csillagos tengerparti hotelre, miközben nekem meg igen, azt én soha nem fogalmaznám meg úgy, hogy "nekem kell eltartani". Szóval nálad volt már a téma felvetésénél egy közepesen súlyos fogalomzavar.

2022. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
82%

Engem taszít, ha egy férfi a pénzét villogtatja

Egy kész egzisztenciába bele ülni miért jó?

A kiszolgáltatottság olyan vonzó, vagy mi?

Kiszolgáltatva lenni a másik kénye kedvének, mert pénze van?

Kellene a francnak

Olyan férfi kell, akinek van ideje a nőre

38N

2022. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
65%

32

Én például nem akarok kitartott lenni, el tudok menni dolgozni! Dolgozom is, aránylag jól is keresek , viszont nem tudom elképzelni, hogy a randipartnerem annyira sem képes randin, hogy kifizesse a saját részét...vagy ha komolyabb a kapcsolat, akkor a programok költségeinek ráeső reszét ne tudja fizetni...

2022. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
52%

33

Nőként szerintem úgy elegáns ez a kényes téma, ha betartja mindkét fél az etikettet


Meghívás esetén a nő nem a legdrágább ételt, italt, programot választja

Drága helyen egy tea, vagy valami minimális elfogadása

Kerülendő a férfi anyagi lehetőségeivel való visszaélés!!!

De

Ha meghívott egy férfi, meg kell tisztelni azzal, hogy elfogadom a meghívást

Érdemes hagyni, hogy a férfi vezessen

Ha komolyabbra fordul egy kapcsolat, az anyagi kérdések közös megegyezésen tudnak alapulni

Számomra a legfontosabb a férfi személye és gondolkodása

Mennyi ideje van egy kapcsolatra, mennyire van jelen, mennyire figyel a partnerre

Ez messze nem pénztárca kérdése

Ne akarjon egy férfi megvenni pénzzel, mert nem egy tárgy vagyok

Rendesen sértőnek gondolom

2022. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell megtisztelnem semmivel egy férfit. És pont azért fizetek magamnak, hogy azt vehessem, amit szeretnék. Mert nekem az hazugság, ha nem azt kérem, amit szeretnék, mert el kell játszani valami párzási táncot.
2022. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
51%

34

Még mindig nem érted!

HA NEM VAGYUNK EGY SZINTEN!!!!! anyagilag, nem fog működni.


"Mennyi ideje van egy kapcsolatra, mennyire van jelen, mennyire figyel a partnerre"

Hiaba van ideje, ha az egyut ttoltott ido nem minőségi, mert a balatonra nem tudunk lemenni, mert neki nincs rá pénze! Tudom, voltam egyutt ilyen pasival! Soha tobbet

2022. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
41%
36. Szégyen vagy.
2022. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
59%

#37

Mert elvárja ugyanazt, amit ő is tud nyújtani??????

2022. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
54%

Mindenki maga tudja mit csinál

Magam részéről az emberi kapcsolat egymás tiszteletére épül

A többiek meg úgy ásnak aranyat, ahogy akarnak

Nyilván megítélés szempontjából nem kerülünk azonos polcra

Ettől még nem érzem magam kevésnek

Sőt

Mindenki megtalálja a párját


36

Sajnálom, hogy nem értjük egymást, de talán nem is fontos

Ha szeretek egy palit, akkor mindegy, hogy elvisz a Balatonra vagy sem


Ha nagyon eltérő anyagi helyzetben vagyunk, nem is biztos, hogy ugyanoda járunk kikapcsolódni…

Rengeteg egyéb vita indító kérdés merülhet fel azonnal

2022. márc. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
77%

Amugy mar korabban is volt ez tema,de szerintem a pasinak igenis “be kell nyelni” azt hogy kicsit tobbet fizet a kapcsoltban foleg az elejen. Mert a noket a mai napig a kulsejuk alapjan erosen megitelik ,a pasiknak is ahogy ezt is sokan irtak mar a kulso kb a legelso szenpont.Ha csaladban feljon a tema hogy van baratno mit kerdeznek elsore??szep? Haverok,munaktarsak,szulok csak a csaj kulsejet fogjak emelgetni.Tudom vannak ritka kivetelek,ertekmes emberek akiknel nem ezaz egyetlen erteke a nonek. Na mar,ha nekem mint nonek folyamatosan azon kell kuzdenem,hogy ugy nezzek ki,mint egy luxus p. Aki a kulsejebol el akkor nekem tobb 100ezrek kellenek havi,fel evi szinten..hogy lenne nekem nokent parkapcsoltban erre plusz oenzem ha minden orogramon felezek vagy kb midnent en fizetek a pasinak?

Alpbol ha csaladot is akarunk igenis legyen annyi keresete a ferfinak,hogy en mint no a gyerek mellett is kepes legyek a kulsombe is befektetni a sajat jovdelmembol,nem varom el hogy a pasi fizesse a kulsom meg minden hobbim,azert van sajat keresetem es eleg jo is..azert tanulok es fejelsztem magam,de amallett hogy dolgozok,fejlodok es folyton koltok a kulsomre is ,hogy buszke lehessen ram a ferfi nem varhatja el,hogy a programokon is meg en fizessek vagy en alljak hatalmas teleteket.Szamomra a ferfi az aki biztosit valamifele anyagi korulmenyeket es itt nem kell nagy doglokra gondooni,csak legyen kepes magat fentartani es az esetleges programjainkon fizetni vagy csalad eseten gyes alatt eltartani minket..

2022. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!