Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek kb hány %nál mondható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek kb hány %nál mondható ki h a pénzre hajtanak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 12:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
26%
Annyi %mint pasiba ugyanez akik egy kapcsolatban a nővel fizettetnek mindent ..
2022. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
75%

"Ne nekem kelljen eltartani = több pénze legyen a hapsinak mint neki"


Én amikor ezt mondom, nem ezt értem alatta.

Az, hogy ne nekem kelljen eltartani, azt jelenti, hogy ne nekem kelljen ELTARTANI. Ilyen kva egyszerű.

Az, hogy kevesebbet keres, nem azt jelenti, hogy én tartom el.

2022. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó a ne neked keljen eltartani = kitalálod hogy nyaralni akarsz menni 1 millióért és ha a férfi nem akar mert nincs ennyi pénze csak úgy akkor jön “nem tudja állni a részét én meg nem tartom el” .
2022. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
54%

13

Miért ez szerinted igazsagtalan!?


Mibszart kezdjek egy csoró pasival!?

Ha nekem egy 1M.es nyaralás 2 havi keresetemből megvan, neki meg a Balaton is gond, hogy fog mukodni a kapcsolat??? Vagy fizetem az ő reszét is, (ami nyilván nem opcio) vagy otthon maradok én is, (ami szintén nem opcio)

2022. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
15%

Lehet ezeket a lovés kérdéseket az apàm irja ki akit nem is ismertem de mindenkinek azt terjeszti ő iskolàztatja a gyerekeim 😁

Holott anyàm még a gyerektartàst se tudta behajtani nàla inkàbb lemondott rolam és nem làtogatott..


Én egyedül sok melo al is eltartom a gyerekeim (ma mhelyen kérdezte a pasi miért nincs tàrsam-mondtam neki mert félnek a gyerekes nőktől azt hiszik elkell őket tartani)dok tulorà al de annyit keresek mint két szülő..és igen inkàbb melozok mint eltartassam magam egy gazdag bunkoval..


Ha meg az a felfogàsa gondolkodàsa mint nekem ugyis tudja nem hasznàlok ki senkit max igen ha millios nyaralàsra megy nem mennék -de ezt nem hinném hogy tul sok ember megengedheti magànak!

2022. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
41%

99.99% nal

Itt is többször latom a valaszadok között hbegy nőnek "véletlenül" pont egy gazdag pasiba sikerült "beleszeretni"


Aki meg tagadja a pénz fontosságát az egy álszent szipirtyó

2022. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
37%

16

A nők az okos, határozott, talpraesett, intelligens ferfiakat szeretik! Ezen tulajdonsagok általában együtt járnak a jó keresettel! Ezért szert bele a legtöbb nő olyan férfiba, akinek megfelelő a keresete!

Egyébként definiáld a gazdagat!

Szerintem egy netto 6-800as fizetés nem "gazdag" kategoria. A gazdagság 1-2Mtől indul/hó

2022. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
73%

Akik szerint a nők nagy része a pénzre megy, az azt állítja, hogy a 250-300e forint körül kerső férfiak nagy részének nincs barátnője? Az én 26-30 éves barátaim, kollégáim, ismerőseim ebbe a kategóriába esnek bele, szinte mindenkinek barátnője, felesége (már gyereke is soknak) van. Együtt gyűjtenek, Tokaj, Balaton, néha egy-egy környező országba túrázni városnézni mennek. Ezeket csak hallucinálom? Vagy álcázott férfiakkal vannak együtt? :D

Mert vannak egyesek szerint "a nők" = instacica, magamutogatós, hangos kisebbség. És vannak az átlag normális csajok, akik ugyanúgy dolgoznak, együtt szeretnének menni előre, a személyiséget nézik. De mivel ezek nem feltűnősködnek, nem az a céljuk, hogy az arcuk kitakarjon mindenki mást a social media felületeken, ők csak egy szürke tömeg, ugye? Azok nem is nők, mi? Vagy csak az itteni gyűlölködők ilyenkor tudatosan kizárják őket a diskurzusból, nem veszik számításba őket?

2022. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
82%
17. Valóban csak az intelligens lehet pénzes, azért van tele buta építőipari vállalkozókkal az ország akinek a fele legalább büntetett előéletű , vagy adó csalók.. Maga a nagy vagyon nem feltétlen köthető magas intelligenciához ha nem simlis ,sumák gazemberekhez. Protekció, seggnyalás , nőknél alá-fölé fekvéssel is lehet jól fizető posztot szerezni. Lehet a 0-ról is indulni és tanulni de elhelyezkedni ismeretség nélkül nagyon nehéz, nem beszélve azokról akik rossz helyre születtek és nem tudtak a lehetőségek tárháza közül választani , mert apuci meg anyuc nem tudta fizetni az egyetemi tandíjat, míg burzsoéknál az egyetem buli a -4 éves szakot 8 év alatt járja ki és utána is hülye marad de elmondhatja mekkora király.
2022. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
51%
9, te is bele tudsz tenni anyagilag a kapcsolatba annyit, amennyit elvársz? milyen egzisztenciád van?
2022. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!