Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban több fiú gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban több fiú gyerek születik, ezért férfitöbblet van, és ez probléma a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Különben miért van az, hogy a nők kb. 10%-a szabad (szingli), a férfiaknak meg kb. 60%-a? Legalábbis a fiatalabb korosztályokban, úgy 40-45 év alatt.

Általános iskolában neked milyen volt a fiú/lány arány? Hány fiú volt és hány lány? Kommentben írd meg pontosan, majd szavazz a leegyszerűsített kérdésben. (Csak akkor ne szavazz ha pontosan ugyanannyi fiú volt mint lány, pl. 14-14)



2022. márc. 30. 21:24
A kérdező szavazást indított:
Több fiú volt
Több lány volt
33 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Nem igaz, általában kiegyenlített a nemek aránya.

Miért gondolod, hogy több a szingli férfi, mint nő? Mert férfi vagy, és ilyen barátaid vannak. Nekem meg főleg szingli barátnőim vannak, és nem találunk szingli férfiakat, nekem úgy tűnik ők vannak kevesebben. De átlagban ez nem igaz.

2022. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
3%
Meg a nők sokszor külföldi férfival vannak együtt.
2022. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
13%

Általánosban 21 fiú 6 lány

Gimiben 18 fiú 7 lány

Egyetemen 318 fiú 42 lány

Munkahelyen 6 mindkettőből, de a hölgyek leelőztek korban 20-34 évvel :(

2022. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
3: Sajnos ez nem ér semmit, mert egyéni. Nekem meg 13 lány és 7 fiú volt gimiben. Munkahelyen valóban több a férfi, de IT-s vagyok. Valószínűleg fodrászatban meg nő lenne több.
2022. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Mi pasik feszt öltük egymást, háború, stb, mégis, csaj nem nagyon hisztizik, hogy nem talál senkit, ellenbe pasi egy csomó.
2022. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Általánosban évről évre változott, de nyolcadikban pont 12-12 volt, középsuliban meg 24 lány, 7 fiú.
2022. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk még csak pár lánnyal volt több az osztályban, a lányom osztályában általában 8-10-el több lány volt, mint fiú. Nekem lányom van, a nővéremnek is, és az öcsémnek most fog születni lánya.
2022. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Mindig jóval több volt a lány nálunk, és gyerekkori barátnőméknél is. Bőven felnőtt voltam, amikor először láttam olyan osztályt, ahol több fiú volt.(Pedagógus lettem.) Egyébként általános iskola fölött fölösleges nézegetni, mert egyáltalán nem releváns. Ott már az iskolatípus, meg minden egyéb meghatározó.
2022. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
12%
Azért az látszik, a kérdést több nő nézi, 14 perc alatt 0%-os lettem mert le mertem írni, hogy nálunk kevesebb lány volt :)
2022. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

8


Igen, sokat számít, milyen középiskola. Én szakgimibe jártam, info szakon. Nálunk, 16 fiú és 5 lány volt, a vasutas szakon 7 fiú és 1 lány volt (elég gyér osztály volt), belügyön fele-fele volt az arány, kereskedelmi szakon pedig tizen valahány lány, és 1 fiú.

2022. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!