Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban több fiú gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban több fiú gyerek születik, ezért férfitöbblet van, és ez probléma a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Különben miért van az, hogy a nők kb. 10%-a szabad (szingli), a férfiaknak meg kb. 60%-a? Legalábbis a fiatalabb korosztályokban, úgy 40-45 év alatt.

Általános iskolában neked milyen volt a fiú/lány arány? Hány fiú volt és hány lány? Kommentben írd meg pontosan, majd szavazz a leegyszerűsített kérdésben. (Csak akkor ne szavazz ha pontosan ugyanannyi fiú volt mint lány, pl. 14-14)



2022. márc. 30. 21:24
1 2 3
 21/25 Laylah ***** válasza:
77%
Ja, a kérdésre válaszolva: általánosban 16 fiú volt és 15 lány.
2022. márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
33%
19: KSH szerint Magyarországon egy átlagfizu 480 bruttó. Remélem bőszen hangoztatod mondjuk borsodban, hogy illő lenne ennyit keresni..... Ennyit a KSH-ról
2022. márc. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én 8osztályos gimibe jártam - általános iskolában és gimi első 4 osztályában (tehát kvázi ált. isk 8 osztályban) nagyjából egyenlően voltunk elosztva, de fiúból mindig 1-2-vel több volt.

Az általános iskola egy mezei, fővárosi de nem elit suli volt.


1996-2004 közöttről beszélünk.

2022. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
70%

Biológiailag kb. 5%-os a férfitöbblet.

Ez kb. azt jelenti, hogy az abszolút "selejt" esik ki, a többségnek azért valahol megvan a párja.

2022. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Általános: kb. 16 lány 10 fiú (jöttek-mentek emberek 8 év alatt)


Gimnázium: 25 lány 11 fiú


Egyetem: 10% lány (IT-s szakirány)


Emellett táncolni, lovagolni jártam, táncon 3x annyi lány volt mint fiú, lovagláson csak lányok voltak

2022. jún. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!